Martı Okul Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

ISBN: 9786059008709
 39
Stokta
 • Açıklama
  8. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası Optik Formlu Martı Okul Yayınları ( Yeni Müfredat )
  TESTLER ALT BAŞLIKLARA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR ; BU SAYEDE TÜM KONUNUN BİTMESİNİ BEKLEMEDEN , İŞLENEN HER BİR KONU PARÇASIYLA İLGİLİ HEMEN TEST ÇÖZME OLANAĞI SAĞLANMAKTADIR .
  YAZILI SORULARI , MERKEZİ YAZILILARIN DIŞINDA ÖĞRETMENLERİN UYGULADIĞI YAZILILAR DA DİKKATE ALINARAK BOŞLUK DOLDURMA , DOĞRU YANLIŞ , EŞLEŞTİRME , ÇOKTAN SEÇMELİ VE AÇIK UÇLU SORU TİPLERİNDEN OLUŞTURULMUŞTUR . ÜNİTENİN TAMAMININ FARKLI SORU TİPLERİYLE TARANMASINI MÜMKÜN KILMAKTADIR .
  KİTABIMIZ , SAYFALARI KOPARILACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR , ÖĞRENCİNİN ÇÖZECEĞİ TESTLERİ YANINDA TAŞIMASI YETERLİ OLACAK , KİTABI YANINDATAŞIMASINA GEREK KALMAYACAKTIR
  BU KİTAP HEM BİR ÖDEV MATERYALİ HEM DE İYİ BİR PEKİŞTİRME KAYNAĞI OLARAK ÖĞRENCİNİN TÜM DERSLERE AİT İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞ , ÖĞRENCİNİN BAŞARISINI ARTIRMAK HEDEFLENMİŞTİR .
 • Detaylar
 • Yorumlar (0)
  Bu kitabı değerlendiren ilk kişi olun. Yorumlarınızı ve değerlendirmenizi paylaşın, böylece diğer ziyaretçilerimize bu kitabın kendileri için doğru bir kitap olup olmadığını seçmelerine yardımcı olun.
  Bir değerlendirme yazın
  Yorumunuz
  Puanınız
  Ad
  E-posta

Tüm Sonuçları Göster