WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Özdil Akademi 2021 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786254090660
Sayfa Sayısı : 544
Ebat : 19x27
80,00 TL
52,00 TL
%35 İndirim
26.05.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 91 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Özdil Akademi 2021 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Değerli Türkçe Öğretmeni Arkadaşım;

Edineceğiniz bu kitapta soruların detaylı çözümleri verilmiş ve kitap tamamen yeni nesil sorulardan seçilerek özenle oluşturulmuştur. Kitapta konular alt başlıklara ayrılmış ve her ünite ile ilgili özel doku taraması testleri yazılmıştır. Örneğin "Anlama Anlatma Teknikleri” kendi içinde 4 alt başlıkta ele alınmış, "Yeni Türk Edebiyatı” kendi içinde 7 alt başlıkta ele alınmış, her başlıkla ilgili sadece o başlığın bilgi düzeyini ölçen özel testler yazılmıştır. Aynı zamanda edineceğiniz bu soru banaksının test başlıkları "Yol Arkadaşım Serisi Türkçe Öğretmenliği Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti” ile uyumludur.

Öğretmenliğe giden bu zorlu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız. Bu sebeple Özdil Akademi Yayın Ekibi olarak yıllardır oluşan yayın deneyimimizi bu sıkıntı eşiğinde bir kılavuz özelliği taşıyacak niteliklere sahip olan bu esere aktardık.

Sınav tadında oluşturduğumuz bu soru bankası hazırlanırken ÖABT alanında en yetkin akademik hocaların desteği alınmış, akademik kaynaklar tek tek taranmış, siz öğretmenlerimiz için piyasanın en detaylı içeriği oluşturulmuştur.

Kitap içerisinde Türkçe Öğretmenliğinin ÖABT’de sorulan bütün konuları ile ilgili başlıklar ve sorular yer almaktadır.

Kitabın oluşturulmasında güncel - aktüel tüm gelişmeler analitik olarak ele alınmış, ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, testlerin dağılımı ve soruların ağırlığı buna göre hazırlanmıştır.

Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.

Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan sınav tadında soru bankası sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.

En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.

Hadi başlayalım mı?

Bu yıl atandığın yıl olsun...

Bu muhteşem soru bankasına sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun.

 

Yazar ve Eğitim Danışmanları

Yekta ÖZDİL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.