WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Özdil Akademi Yayınları 2021 ÖABT Nevrotik Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Soru Bankası Çözümlü

Ürün Kodu : 9786057039231
Sayfa Sayısı : 400
Ebat : 19x27
76,00 TL
49,40 TL
%35 İndirim
Değerli Öğretmen Arkadaşım;
Edineceğiniz bu kitapta Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü ile ilgili tamamen özgün olarak hazırlanan sorular yer almaktadır. Aynı zamanda kitapta yer alan soruların detaylı çözümleri verilmiş ve kitap tamamen yeni nesil sorulardan seçilerek özenle oluşturulmuştur. Kitapta konular alt başlıklara ayrılmış ve konulara özel, doku taraması testleri yazılmıştır.
Öğretmenliğe giden bu zorlu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız. Bu sebeple Özdil Akademi Yayın Ekibi olarak sizlere en değerli eserleri sunmak için çalışıyoruz.
Sınav tadında oluşturduğumuz bu eser hazırlanırken ÖABT alanında en yetkin Akademik hocaların desteği alınmış, Akademik kaynaklar tek tek taranmış, siz öğretmenlerimiz için piyasanın en detaylı içeriği oluşturulmuştur.
Kitabın oluşturulmasında ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, testlerin dağılımı ve soruların ağırlığı buna göre hazırlanmıştır.
Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.
Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan sınav tadında soru bankası sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.
En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.
Hadi başlayalım mı?

Bu yıl atandığın yıl olsun...
Bu muhteşem soru bankasına sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun.
Yekta ÖZDİL
Mehmet YILMAZ
Mehmet Can DAYAR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.