WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Özdil Akademi Yayınları 2021 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü

Ürün Kodu : 9786254091865
Sayfa Sayısı : 192
Ebat : 19x27
48,00 TL
31,20 TL
%35 İndirim
23.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 19 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Özdil Akademi Yayınları 2021 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü

Yol Arkadaşın Yekta ÖZDİL'den Mesaj Var:

Değerli Öğretmen Arkadaşım;

Edineceğiniz bu kitapta Eski Türk Dili, Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi, Beyit Şerhi, Dünya Edebiyatı ile ilgili özgün sorular yer almaktadır. Bu kitapta yer alan sorular tamamen özgün hazırlanmıştır. Kitap içerisinde Özdil Akademi’nin diğer hiçbir kitabı ile ortak soru yer almamaktadır. Aynı zamanda kitapta yer alan soruların detaylı çözümleri verilmiş ve kitap tamamen yeni nesil sorulardan seçilerek özenle oluşturulmuştur. Kitapta konular alt başlıklara ayrılmış ve konulara özel, doku taraması testleri yazılmıştır. Edineceğiniz bu kitapta yer alan test başlıkları "Yol Arkadaşım Serisi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti” ve diğer soru bankalarımız ile uyumludur. Bu sebeple diğer kitaplarımızla set şeklinde almanız bütünlük sağlayacak ve sarmal bir öğrenme modeli ile bilgiyi kalıcı hale getirmenizde size yol arkadaşı olacaktır.

Öğretmenliğe giden bu zorlu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız. Bu sebeple Özdil Akademi Yayın Ekibi olarak sizlere en değerli eserleri sunmak için çalışıyoruz.

Sınav tadında oluşturduğumuz bu eser hazırlanırken ÖABT alanında en yetkin Akademik hocaların desteği alınmış, Akademik kaynaklar tek tek taranmış, siz öğretmenlerimiz için piyasanın en detaylı içeriği oluşturulmuştur.

Kitabın oluşturulmasında ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, testlerin dağılımı ve soruların ağırlığı buna göre hazırlanmıştır.

Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.

Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan sınav tadında soru bankası sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.

En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.

Hadi başlayalım mı?

Bu yıl atandığın yıl olsun...

Bu muhteşem soru bankasına sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun....

Yazar ve Eğitim Danışmanları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.