WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Özdil Akademi Yayınları 2021 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği 1 Soru 1 Cevap ile Genel Tekrar Seti

Ürün Kodu : 9786057039279
Sayfa Sayısı : 320
Ebat : 16x24
56,00 TL
36,40 TL
%35 İndirim
2021 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği 1 Soru 1 Cevap ile Genel Tekrar Seti Yekta Özdil Özdil Akademi Yayınları
Değerli Öğretmen Arkadaşım;
Edindiğiniz kitap "Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği 1 Soru 1 Cevap ile Genel Tekrar – 1/ Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği 1 Soru 1 Cevap ile Genel Tekrar – 2” şeklinde ikili set halinde basılmıştır. Tüm konulara ulaşmak için iki sete birlikte sahip olmalısınız.
Kitap kendi içerisinde ünitelere ayrılmış, her ünite için sorular ayrı ayrı hazırlanmış ve her ünitenin cevapları ünite sonunda verilmiştir. Cevaplarınızı soruların altında boş bırakılan yerlere yazınız, sonrasında cevap anahtarı bölümünden cevaplarınızı kontrol ediniz. Yazarak öğrenme modelini ön plana çıkaran kitabımızla bilginin kalıcı olması amaçlanmıştır.
Eğitim uzun soluklu bir süreçtir, enerji ve deneyim gerektirir. Öğretmenliğe giden bu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız.
Kitabın oluşturulmasında güncel - aktüel tüm gelişmeler analitik olarak ele alınmış, ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, entelektüel düşünme becerileri geliştirilmiştir.
Elinizdeki kitap setinin iki kitabı 1 Soru 1 Cevap mantığı ile ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinin tüm konularını içermektedir. Bu eşsiz eserin her iki cildini bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.
Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan bu eşsiz kitap sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.
En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.
Üstün başarılar...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.