WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Doğan Kitap Özgür

Ürün Kodu : 9786258344066
Sayfa Sayısı : 808
Ebat : 13.6x21
249,00 TL
224,10 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Doğan Kitap
Özgürlüğün Elli Tonu’nun şehvetini, romantizmini ve dramını Christian Grey’in derin düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle yeniden yaşayın. E L James, dünya çapında milyonlarca okuru büyüleyen aşk hikâyesine, Elli Ton’un dünyasını yeniden ziyaret ederek daha derin ve daha karanlık bir bakış açısı getiriyor.

Christian Grey’in Anastasia Steele ile evleneceği on yılın düğününe davetlisiniz. Ama Christian gerçekten koca olmak için doğru kişi mi? Babasının bu konuda şüpheleri varken erkek kardeşi bekârlığa veda partisi düzenlemek istiyor ve nişanlısı Ana ise itaat yemini etmek istemiyor… Ve evlilik birçok zorluğu da beraberinde getiriyor. Aşkları her zamankinden daha güçlü ve daha derin, ancak Ana’nın meydan okuyan ruhu, Christian’ın en karanlık korkularını uyandırmaya ve kontrol ihtiyacını test etmeye devam ediyor. Geçmişte yaşanmış rekabetler ve kırgınlıklar ikisini de tehlikeye atarken, yanlış bir karar onları ayrılma noktasına getiriyor. Christian, çocukluğuna ait kâbusların ve gençlik acılarının üstesinden gelerek kendini kurtarabilecek mi? Ve kökleri hakkındaki gerçeği keşfettikten sonra affetmeyi öğrenip Ana’nın koşulsuz sevgisini kucaklayabilecek mi? Christian nihayet özgür kalabilecek mi?

Yazar Hakkında:
E L James, iflah olmaz bir romantik ve kendi itirafı üzerine bir “fangirl”dür.*Yirmi beş yıl televizyon için çalıştıktan sonra çocukluk hayalinin peşinden gitmeye karar verdi ve okurların âşık olacağı hikâyeler yazmaya başladı. Sonuç, çok tartışılan erotik, aşk hikâyesi Grinin Elli Tonu ve devam kitapları olan Karanlığın Elli Tonu ile Özgürlüğün Elli Tonu oldu. 2015’te Grinin Elli Tonu’nu Christian Grey’in gözünden anlatan ve bir numaralı çok satan kitabı Grey’i yayımladı. Ardından Elli Ton hikâyesinin ikinci yarısını yine Christian Grey’in gözünden anlatan ve liste başı olan
Karanlık geldi. Yazar 2019’da, The New York Times 1 numaralı çok satan kitabı Beyefendi ile devam etti. Kitapları elli dile çevrildi ve dünya genelinde 165 milyondan fazla sattı. E L James’i, Times dergisi “Dünyanın En Etkili İnsanları” arasında gösterdi ve Publisher’s Weekly tarafından “Yılın İnsanı” seçildi. Grinin Elli Tonu birbiri ardına 133 hafta boyunca New York Times çok satanlar listesinde kaldı. Özgürlüğün Elli Tonu 2012’de “Goodreads Choice Ödülü”nü kazandı. Grinin Elli Tonu okurlar tarafından oylanarak PBS’nin “The Great American Read” seçkisinde “100 Büyük Kitap” arasına girdi (2018). Karanlık, 2019 Uluslararası DUBLIN Edebiyat Ödülleri’nde uzun listeye girdi. Yazar, gişede bir milyar doların üstünde hasılat yapan Elli Ton filmlerinin üçünün de yapımcılığını üstlendi. Üçüncü film Özgürlüğün Elli Tonu, 2018’de Drama’nın “Halkın Seçimi Ödülü”nü kazandı. E L James’in iki harika oğlu var ve Batı Londra’nın yeşil banliyölerinde roman yazarı ve senarist kocası Niall Leonard ve Wesh Highland terrieri cinsi köpekleriyle birlikte yaşıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.