WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Palme Yayınları Seçilmiş Problem Çözümleri Genel Kimya Cilt 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar

Ürün Kodu : 9786053552369
Sayfa Sayısı : 405
Ebat : 19x27
252,00 TL
226,80 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Palme Yayıncılık
Daha Fazla Eğitim
​Palme Yayınları Seçilmiş Problem Çözümleri Genel Kimya Cilt 2 İlkeler ve Modern Uygulamalar 
 

Bu "Seçilmiş Problem Çözümleri" kitabı, kimyayı öğrenmenize yardımcı olmak ve problem çözme becerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Sizin için kimyada başarılı olabilmenin anahtarı problem çözmektir! Problem çözmeyi öğrenmek, sanki bir spor dalında oynamayı öğrenmek ya da bir müzik aleti çalmayı öğrenmek gibidir; becerinizi geliştirmek için sürekli uygulama yapmalısınız.

Bu kitap, Örneklerden sonra verilen Alıştırmaların, Pekiştirici Örneklerin, kırmızı-renkle numaralandırılan Alıştırmaların, Pekiştirici ve İleri Alıştırmaların, Özellikli Problemlerin ve Kendi Kendini Deneme Sorularının çözümlerini içermektedir.

Ders kitabını çalıştıktan sonra problem çözmeyi denemelisiniz ki, problemi çözmek için gerekli olan fikri tüm bölüm içerisinde bulmak için sayfaları sürekli karıştırmak zorunda kalmayınız. Problemi çözmeyi hazır olduğunuzda, dikkatlice okuyunuz ve problemin ne sorduğundan emin olunuz.

Sizin esas hedefiniz bir problemin nasıl çözüleceğini öğrenmektir, sadece doğru cevabı elde etmek değil! İdrak ederek yapılan sağlam bir uygulamayla problemleri çözebilme becerisi kazanmanız, ders çalışırken, sınavlarda, diğer başka derslerinizde ve hatta işinizde yeni problemlere daha güvenle yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Jeffry D. Madura , Ralph H. Petrucci , F. Geoffrey Herring , Carey Bissonnette

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.