WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Pelikan Yayıncılık İngilizce YDS Dilbilgisi ve Kelime Kılavuzu

Ürün Kodu : 9786055270582
Sayfa Sayısı : 440
Ebat : 14x21
27,00 TL
18,90 TL
%30 İndirim
15.06.2024 tarihine kadar kargoda
Pelikan İngilizce YDS Dilbilgisi ve Kelime Kılavuzu

Bu kitapta, önemli gördüğümüz kelime gruplarını ve gramer yapılarını öğretmek için televizyon dizilerinden yararlandık.;Eğlenceli ve zengin bir ortam sağlayan diziler, kelime gruplarının ve cümle yapılarının kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenilmesini sağlar. Kelimeleri tek başına sunan birçok kitabın aksine, bu kitapta kelimeleri gruplar halinde göreceksiniz; bu da size YDS sorularını cevaplamada büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu yüzden KELİME GRUPLARI kullanıldıkları cümlelerde VURGULANMIŞTIR. Hazırlanan eşleştirme alıştırmaları kelime gruplarını bir bütün halinde öğrenmenize yardımcı olur. Test soruları ise öğrendiklerinizin ne kadarını doğru şekilde hatırladığınızı gösterir.

Gramer bölümünde ise alışılagelmiş test kitaplarının aksine, sizi sıkacak ve öğrenmenizi geciktirecek dilbilgisi kurallarının uzun uzun anlatılmasından özellikle uzak duruldu. Bunun yerine, hedef gramer yapısını bir bütün şeklinde öğrenmeniz amacıyla KALIP olarak sunuldu. Bu GRAMER KALIPLARI diziden alınan bir cümle ve ek üç örnekle desteklendi.

Bu çalışmalar derslerimizde farklı seviyedeki öğrencilerimizle denenmiş ve olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Umarız siz de bu kitapla farklı ve eğlenceli bir dil öğrenme serüvenine dalarsınız. Başarılar dileğiyle...

Basım Tarihi 2013
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 440
Kitap Ebatı 14x21
Cilt / Kağıt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.