Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Pelikan Yayınları Brush Up Your English

Ürün Kodu : 9786059029162
37,80 TL
26,46 TL
%30 İndirim
21.07.2024 tarihine kadar kargoda
Bu kitabı hazırlamaktaki tek amacım, YDS’ye hazırlananlar için bu sınavı oluşturan bölümlerle ilgili eksiklikleri gidermek, İngilizcede kullanılan kalıpları pekiştirmek ve bir taraftan da kelime dağarcığını zenginleştirmektir.
Hiçbir zaman ÖSYM’nin ya da diğer kurum ve kuruluşların hazırladığı sınav sorularını yeniden derlemeyi düşünmedim; çünkü 'Çıkmış soru çözelim' mantığı bana her zaman ters gelmiştir.
Sınava hazırlananlar bu süreçte İngilizceyi etkin kullanmaya yönelik farklı bir şeyler öğrensinler istedim. Yıllardır özgün soru üretmek için verdiğim uğraşın bir sonucu olarak da elinizdeki bu kitap ortaya çıktı.
Bu kitabın basım aşamasına gelmesinde çok kişinin emeği var. Öncelikle Türk İngiliz Kültür Derneği idarecileri, son beş yıl süresince TAGEM kurslarında bu kitabın taslağının ve bunu takip edecek olan diğer iki kitabın taslaklarının derslerde etkin olarak kullanılmasına olanak sağladılar. Bu nedenle Sayın Bige Sağın Erkmen ve Neşe Coşkunsu’ya şükran borçluyum. Değerli meslektaşlarım sevgili Erdal Işın, Uğur Küçük, Nezih Nal, Semiha Sayan, Muammer Şanlı ve Ceyda Pekşen; sizlere teşekkürün az geleceğini biliyorum; ama sizin uyarılarınız olmasaydı bu kitap bu hale gelemezdi.
Ve elbette sevgili büyüğüm, ağabeyim Cesur Öztürk, bana inandığınız için size de sonsuz teşekkürler.
Bu kadar titizlenmenin sonunda yine de ufak tefek hatalar varsa, ki mutlaka çıkacaktır, şimdiden özür diliyorum.
Eşim Birsen ve oğlum Fırat, onlardan zaman çalmama izin vermeselerdi ve beni yüreklendirmeselerdi asla böyle bir şeye kalkışamazdım ve gerçekleştiremezdim.
İyi ki varsınız.
Ali A. Aktav
Ocak 2015, Ankara
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.