Stokta Yok

Pelikan Yayınları İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi

Pelikan Yayıncılık
(0 Yorum)
75,00 TL
45,00 TL
%40
ISBN 9789752428553
YAZAR Pelikan Komisyon
SAYFA SAYISI 19x27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri✓ Şüphesiz her yeni icat ve buluş ihtiyaçtan doğmaktadır. Yıllardır öğrencilerimizle yaptığımız çalışmalar da bizi dil bilgisi çalışma yöntemleri hakkında yenilik yapmaya yöneltti. Öğrencilerimizin isteklerini de göz önüne alarak şu yenilikleri hayata geçirmeye karar verdik.
 
✓ Mevcut kaynaklarda önce konular işlenmekte ve en son karışık testler verilmektedir. Zamanlar konusunu ele alalım. En iyi ihtimalle tüm konunun bitmesi 4 oturumdur ve öğrenci zamanlar konusuyla ilgili ilk sınanmasını 5. oturumda tecrübe edecektir. Yani ilk gün çalıştığı konunun üzerinden 4 gün daha geçecek ve 5. gün karışık bir testle karşılaşacaktır. Bu problemin çözümü için her gramer konusu kendi içinde alt ünitelere bölünmüş ve o oturumda çalışılan konu ile ilgili hemen bir test verilmiş ve böylece anında geri dönüt alınmıştır.
 
 
✓ Yine öğrencilerimiz YDS ve LYS-5'e yönelik gramer kitaplarındaki konu anlatımlarındaki alıştırmaların eksikliğinden yakınmıştır. Biz de kitabımızda mümkün olduğunca anlattığımız her konunun ardından pekiştirici alıştırmalar vermeye çalıştık.
 
✓ Diğer bir husus ise gramer kitaplarında çeviri becerisine yönelik çalışmaların eksikliğidir. Biz de her oturumun ardına önemli kalıpları içeren 12 çeviri vererek testlere geçmeden hemen önce konunun kısa bir özetini yapmaya ve şu ana kadar öğretilenlerin öğrenci tarafından çevrilebilmesini sağlıyoruz.
 
✓ Öğrencilerimizden gelen bir başka sitem de verilen örnek cümlelerin anlatılmaya çalışılan konudan daha zor olduğu idi. Yani kolay bir konu zor cümlelerle örneklendirildiği için anlaşılamamaktaydı. Bu yüzen kullandığımız örnek cümleler nispeten daha kolay ve anlaşılır olacaktır.
 
✓ Son olarak ise, öğrencilerimiz o ünitede öğretmeye çalıştığımız konunun dilimizdeki karşılığını bilmemekte ve konuyu anlamlandıramamaktadır. Bu nedenle her konunun girişinde gayet basit ve anlaşılır bir dille konunun Türkçesi kısaca anlatılmakta ve böylece öğrenci o ünitede öğreneceği konuyu daha iyi kavramaktadır.
 
48 ünite olarak tasarlanan “Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi”nin tüm öğretmen ve öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlaması dileği ile...
 
İbrahim DURGUT

Basım Tarihi 2019
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 19x27
Kitap Ebatı
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.