benzersiz-günler-popup.jpg (160 KB)

Pelikan Yayınları One Word Only: 100 Cloze Tests with a Detailed Answer Key

Pelikan Yayıncılık
(0 Yorum)
37,50 TL
22,50 TL
%40
ISBN 9786059029568
YAZAR Pelikan Komisyon
SAYFA SAYISI 248
EBAT 19x27
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Pelikan Yayınları One Word Only: 100 Cloze Tests with a Detailed Answer Key

YAZARLAR: Çağlar Kök, Sedef Şener, Öznur Alver Yücel, Engin Yaşar, Serap Güler

One Word Only, İngilizce öğrenmekte olan, özellikle de İngilizce yeterlilik sınavlarına girecek olan öğrenciler için sınava hazırlık kaynağı olarak hazırlanmıştır. Kitapta, orijinal kaynaklardan alınmış ve “cloze test” olarak düzenlenmiş 100 adet metin bulunmaktadır.
 
Öğrencilerin kitabı herhangi bir öğretmen yardımı olmaksızın kullanabilmeleri için, detaylı açıklamaları olan bir cevap anahtarı eklenmiştir. Testler giderek zorlaşan bir şekilde sıralanmıştır. Bu kaynak kitabın İngilizce öğrenmekte olan herkese faydalı olması dileğiyle.
 
Çağlar KÖK
2004'te Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden lisans derecesiyle mezun olmuş, Bilkent Üniversitesi'nde öğretim görevlisi ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda çevirmen olarak çalışmıştır. 2011'de Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü'nden yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2012'den bu yana ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Temel İngilizce Bölümü'nde okutman ünvanıyla görev yapmaktadır ve çeşitli konularda kitap çevirileri bulunmaktadır.
 
Sedef ŞENER
1999'da Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden lisans, 2003'te ODTÜ Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nden yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2001'den bu yana ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Temel İngilizce Bölümü'nde öğretim görevlisi ünvanıyla, ve ayrıca sınav yazarı olarak görev yapmaktadır.
 
Öznur ALVER YÜCEL
2003 yılında ODTÜ Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nden lisans derecesiyle mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2010'dan bu yana ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Temel İngilizce Bölümü'nde okutman ünvanıyla görev yapmaktadır.
 
Engin YAŞAR
2000 yılında ODTÜ Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nden lisans, 2005 yılında yine aynı bölümden yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2001'den bu yana ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Temel İngilizce Bölümü'nde öğretim görevlisi ünvanıyla görev yapmaktadır.
 
(Editör) Serap GÜREL
1986'da Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi Bölümü'nden lisans, 1989'da ODTÜ Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nden yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur. 1989'dan bu yana ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Temel İngilizce Bölümü'nde öğretim görevlisi ünvanıyla görev yapmaktadır.

Basım Tarihi 2017
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 248
Kitap Ebatı 19x27
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.