WhatsApp Destek
Stokta Yok

Savaş Yayınları MİHENK Soru Avcısı Adli Hakimlik 7+1 Deneme Mezunlar ve Avukatlar İçin Eylül 2020

Savaş Yayınevi
(0 Yorum)
79,00 TL
55,30 TL
%30
ISBN 9786257127516
YAZAR Sinan Sakin
SAYFA SAYISI Deneme
EBAT 19x27
TOPLAM SATILAN 37
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Savaş Yayınları MİHENK Soru Avcısı Adli Hakimlik 7+1 Deneme Mezunlar ve Avukatlar İçin Eylül 2020

ÖNSÖZ

     Hâkimlik-Savcılık sınavlarının bir klasiği olan, adayların büyük bölümünün mutlaka çözerek sınava girdikleri, birbirlerine de tavsiye etmelerinden gurur duyduğumuz “Soru Avcısı” Mihenk Adlî Yargı Hâkimlik-Savcılık Çözümlü Deneme Sınavları kitabımızın 17. baskısı ile karşınızdayız.
Türkiye’nin alanında en çok satan ve baskı sayısı gören kitabımızın bu baskısında köklü bir değişikliğe gitmiş ve kitabımızda tamamı çözümlü 7+1 ÖZGÜN denemeye yer vermiş, uyarlama şeklindeki Mihenk Çıkmış Sorular kitabımızı ise ayrıca sizlerin beğenisine sunmuş bulunuyoruz.
Peki neden kitabımızda 8 deneme değil de 7+1 deneme olduğunu söylüyoruz? Daha önceki baskılarımızda da hep ifade ettiğimiz gibi bizim bu çalışmayı ortaya çıkarırkenki düsturumuz, “hazırlanırken zorlanacağız ki sınav esnasında rahat edelim”. Dolayısıyla sorularımızın zorluğunun sınav seviyesinden bir tık fazla olduğunu peşinen kabul ediyor ve özellikle takıldığınız sorulara ilişkin konulara dönüp ana kaynaklardan baktığınızda sınavı kazanma anlamında büyük bir adım atmış olacağınızın garantisini veriyoruz.

     İşte bu noktada +1. denememiz, diğer denemelerimize nazaran zorluk derecesi biraz daha fazla olan bir deneme olup bu denememizi özellikle uygulamada karşılaştığımız, yargı içtihatlarında yer verilen ya da günlük hayatta karşımıza çıkan olayları sınav formatında sorulaştırarak hazırlamış bulunuyoruz. Tavsiyemiz, diğer denemelerimizin tamamını çözdükten sonra bunu çözmeniz ve yanlışlarınızı mutlaka ana kaynaklardan çalışarak eksiğinizi kapatmanız böylece de sınava tam manasıyla hazır olmanızdır.

     Kitabımız “Soru Avcısı” unvanını boşuna almamıştır. Bu unvan bizzat adaylar tarafından kitabımıza her bir sınavda isabet ettirdiği soru sayısının çokluğu nedeniyle layık görülmüş olup her ne kadar soruların ÖSYM tarafından yayımlanmamasından dolayı buna ilişkin karşılaştırmalı çalışmamıza kitabımızda yer veremesek de sınavlardan sonra bize ulaşan yorumlardan bunu hak ettiğimizi gururla sizlerle paylaşmak istiyoruz. Onyedinci baskımız da bu bilinçle hazırlanmış ve tamamı gözden geçirilerek güncellenmiş sorularımızla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

     Kitabımızdaki denemeler 22.09.2020 tarihinde Adalet Bakanlığı tarafından ilan edilen sınav formatına uygun olarak ve son yıllarda uygulanan farklı kitapçıklar usulüne göre hazırlanmıştır.

     Kitabımızın, her zaman söylediğimiz gibi hak edenin hak ettiği yere hak ettiği için gelebilmesi yolunda en azından bir adım, okyanusta belki bir damla olabilmesi temennisiyle gireceğiniz sınavda en kalbi duygularımla başarılar dilerim.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.