Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Saydam Yayınları 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Ürün Kodu : 9786057418210
Sayfa Sayısı : 192
Ebat : 19x27
78,00 TL
78,00 TL
%0 İndirim
Sevgili Öğretmen Arkadaşlarım;

Saydam Yayınları olarak sizlerin karşısına yepyeni, çok farklı ve özel bir kaynakla çıkmak istedik. Kitabımızla dersimizi hem daha sevimli, sempatik bir hale getirmek hem de öğrencilerimizin konuları en ince ayrıntılarına kadar kavramalarını sağlamak, kazanımları pekiştirmelerine yardımcı olmak temel hedefimiz olmuştur.

Eserimizin içeriği akademik anlamda son derece zengindir. Öğrencilerimiz sorularımızı zevkle çözerken, sınavda çıkabilecek her soru tipi ile daha sınavdan önce karşılaşmış olacaklar, böylece hem konuları öğrenecek, hem de düşünerek yorumlayabileceklerdir.

Özellikle paragraf sorularımızı oluştururken, Rabbimizin ayetleri ve Peygamberimizin hadisleri başta olmak üzere; faydalı eserleriyle insanlığa hizmet etmiş; bilim, sanat, edebiyat, tasavvuf, felsefe ve iş dünyasından, kendisini kanıtlamış yazarlar, düşünürler, sanatçılar vb. kişilerin sözlerinden, hayatlarındaki en çarpıcı anekdotlardan faydalanılmıştır.

Tarihe not düşen bu metinlerle, bilgi ve muhakeme gücünü arttıracak olan öğrencilerimiz, iç dünyalarında açılacak yeni ufuklarla, inanç ve ahlaki değerlerimizi kazanacak, sosyal hayattaki gelişimlerini arzu edilen noktalara taşıyabileceklerdir.

Eserimizin, öğrencilerimizi başarıya ve değerler dünyasındaki güzelliklere taşıması dileklerimizle…

Yusuf YILDIZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.