WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık CNC Tekniği ve Teknolojisi Tezgâh Bilgileri - Programlama - Uygulama

Ürün Kodu : 9789750256394
Sayfa Sayısı : 440
Ebat : 16x24
330,00 TL
Güncellenmiş 3. baskısını yapan bu kitapta, gelen yoğun istek üzerine " CNC Dik İşleme Merkezleri" konusu da ilave edilmiştir. Kitapta CNC'li torna tezgâhlarına ait bilgileri, CNC ile ilgili her türlü kavramları, bu tezgâhlarda işlenecek parçaların teknik resim özelliklerini ve çok sayıda uygulanmış örneklerle parçaların işlenmesine yer verilmiştir. Kitapta anlatılan konular, adım adım bol örnekli ve görsel destekli olarak anlatılmış, özellikle uygulamada en çok yapılan hatalar göz önünde bulundurularak, bu hatalardan kaçınmanın yolları da gösterilmiştir. Anlatılan konuların daha iyi anlaşılması için 240 Şekil, 24 Çizelge ve 41 Uygulanmış Örneğe yer verilmiştir.

Uzun yıllar "CNC Tekniği ve Teknolojisi " konusunda dersler veren, aynı zamanda konu ile ilgili çeşitli kamu ve özel sektördeki projelerde yer alan yazar, ders ve uygulamalar esnasında öğrencilerden gelen soruları ve edindiği tecrübeleri, özel sektörden gelen problemleri ve mesleki deneyimlerini bu kitaba aktarmıştır.

Kitap, üniversitelerde okutulmakta olan "CNC Tekniği" ve "CNC Teknolojisi" dersleri öğrencilerine olduğu kadar, konu ile ilgilenen uygulamacılara da hitap etmektedir.

Konu Başlıkları

CNC'ye Giriş
CNC Tezgâhları
CNC Dik İşleme Merkezleri
Eksen ve Hareket Terimleri
Referans Noktaları
Programlama Sistemleri
G ve M Kodları
Kesici Takım Hareketleri
Tek Tekrarlı Çevrimler
Çok Tekrarlı Çevrimler
Delme ve Kanal Açma
Çok Ağızlı Vidaların Açılması
Programlama ve Tezgâh Panelini Kullanma
Kesici Takımlar
CNC Freze Tezgâhında Uygulamalar
240 Şekil, 24 Çizelge – 41 Uygulanmış Örnek ile
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.