WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Fransızca-Türkçe Karşılaştırmalı YöntemleFransızcada İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Kılavuzu Manuel pratique pour lemploi des prépositions et des conjonctions

Ürün Kodu : 9789750259746
Sayfa Sayısı : 464
Ebat : 16x24
345,00 TL
Daha Fazla Yabancı Dil
Türkiye'de alanda tek olan bu kitapta amaç, Fransızcada temelden ileri düzeye kadar cümle kuruluş biçimlerini öğrenmek ve bu dilde seviyesini geliştirmek isteyenlere yardımcı olmaktır. Fransızcada düşüncelerini anlatma, cümle kurma ve çeviri yapma sürecinde güçlüklerle karşılaşanlar için vazgeçilmez ve sürekli bir başvuru kitabı niteliğindedir.

Türkçe-Fransızca Karşılaştırmalı olarak hazırlanan Fransızcada İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Kılavuzu (Manuel pour l'emploie des préposition et des conjonctions ) adlı çalışma, Fransızca öğrenenler için zorluk oluşturan İlgeç ve Bağlaçların cümle içerisinde nasıl kullanıldığını örneklerle incelemektedir. Bu örnekler; roman, öykü, gazete, dergi ve bilimsel kitaplardan özenle seçilmiştir. Yaklaşık 40155 örnek cümle ve Fransızcada en sık kullanılan 583 ilgeç ve bağlaç Türkçeye çevirileriyle birlikte verilmiştir.

Bu kitap, özellikle Mütercim-Tercümanlık, Fransız Dili ve Eğitimi ve Fransız Dili ve Edebiyatı ve Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümlerinde ders kitabı olarak okutulmasının yanı sıra, çeşitli özel ve devlet kurumlarının sınavları ve Yabancı Dil Sınavına hazırlananlara da (YDS, YÖKDİL, ÖSYM Yabancı Dil Sınavı (YDT) büyük kolaylıklar sağlayacak ve Fransızcadaki seviyelerini önemli ölçüde artıracaktır.

583 İlgeç ve Bağlaç - 41185 Örnek Cümle ile Desteklenmiştir.

Konu Başlıkları

İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Yöntemi
Bütün Fransızca Bağlaçların Türkçedeki Karşılıkları
Her Bağlaç için Birçok Örnek
Her Bağlaç için Deyimler ve Türkçeye Çevirisi
583 İlgeç ve Bağlacın Tümce İçerisinde Kullanımı
Alıştırmaların Türkçeye Çevirisi
Fransızcada Tümce Kuruluşu
Temel Tümce Bilgisi
İleri Düzeyde Tümce Bilgisi
Anlatım Dilbilgisi
Yeni Sözcükler Öğrenme
Tümce Kuruluşunu Öğrenme
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.