WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Polimer Karışımları ve Uygulamaları Polimer Karışımlarına Giriş - Karıştırma Ekipmanları - Ticari Polimer Karışımları

Ürün Kodu : 9789750240386
Sayfa Sayısı : 320
Ebat : 16x24
245,00 TL
Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden Prof. Dr. Münir TAŞDEMİR tarafından kaleme alınan kitap, malzeme, makine ve kimya mühendisliği öğrencilerinin ve bu konuda faaliyet gösteren firma çalışanlarının temel polimer karışım bilgisini artırmak ve mühendislik uygulamalarında çalışmalara yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Kitapta, teorik bilgilerin yanı sıra dünyadaki seçkin üniversiteler ve araştırma merkezlerinde yapılmış olan deneysel polimer karışımları hakkında bilgiler yer verilmiş, bunların yanı sıra ticari olarak polimer karışımlarının üretimlerini yapan firmaların ürünlerinin bazı özelliklerinden de bahsedilmiştir.

Eserde, polimer karışımlarının tanımı ve ticari gelişimi, karışım yapmanın nedenleri, karışım yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar, dünyada yapılan bazı bilimsel çalışmalar, karışım yaparken hangi makine ve ekipmanların kullanılması gerekliliği, bazı ticari polimer karışımları ve uygulama alanları gibi konulara yer verilmiştir.

Konu Başlıkları

Polimer Karışımlarına Giriş
Polimerlerin Karıştırılması
Literatür İncelemeleri
Karıştırma Ekipmanları
Bazı Ticari Polimer Karışımları
Alfabetik Sıraya Göre Ticari Polimerler
Ticari Polimer Karışımlarının Kullanım Alanları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.