WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sevme Sanatı (Klasik Kapak) Say Yayınları

Ürün Kodu : 9786050207941
Sayfa Sayısı : 200
Ebat : 14x21
125,00 TL
112,50 TL
%10 İndirim
Daha Fazla Say Yayınları
Daha Fazla Felsefe
23.02.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 10 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Sevme Sanatı (Klasik Kapak) Say Yayınları

Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yürümeye başladığı evredeki gibi düşe kalka ama denemekten vazgeçmemekle elde edilir. Sevmek de içinde sevme ve sevilme eylemini birlikte muhafaza eden bir sanattır. Hatta diğer sanat dallarından daha fazla içgörüye ve anlayışa sahip olmaya ihtiyaç duyar. Bir ustası, bir kılavuzu yoktur; kişinin salt kendisi için ve tek başına edinebileceği bireysel bir deneyimdir.

 

Sevme Sanatı, bu sanatın nasıl ve hangi araçlarla icra edileceğinin anlatıldığı bir reçete ya da sevginin ne olduğu konusunda binlercesi bulunan bir kişisel gelişim kitabı değildir. Bunun çok ötesinde, artık bir klasik sayılan, hemen hemen tüm dünya dillerine çevrilen, yayımlandığı ülkelerde milyonlarca satan bu kitap, insanlığın geleceği için hümanist bir yaklaşım, sevme hakkında kusursuz bir felsefi manifestodur.

 

Sevme Sanatı, “sevmek” eyleminin ana hatlarını belirleyen ve bunu felsefe ve psikoloji temelinde ele alan, incitmeyen, eleştirmeyen, dili ve içeriği asla eskimeyen bir kitap.

 

“Psikoloji alanındaki en önemli çalışmalardan biri.”

—The New York Times
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.