WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sistemli Paragraf Yayınları Paragraf Seti (Eksiksiz Çalış Full Yap)

Ürün Kodu : 8683781816491
Sayfa Sayısı : 448
Ebat : 19x27
170,00 TL

Sistemli Paragraf Yayınları Paragraf Seti (Eksiksiz Çalış Full Yap)

 • Sınavın önemli bir yüzdeliğini oluşturan paragraf sorularını kaçırmak ister misiniz? Biz de kaçırmak istemeyeceğinizi düşünerek sizler için bir paragraf seti oluşturduk. 
   
  Bu sette neler mi var? 
   
  Işık Hızı Paragraf ile paragraf sorularının çözümüne temel oluşturup hız kazanacaksınız. Biliyorsunuz temel olmadan binayı inşa edemezsiniz. Temel ne kadar sağlamsa bina da o kadar sağlam olur. Burası paragraf sorularının temeli sizin için.
   
  Paragrafta Zirve Yolu ile zirveye tırmanmanız için gerekli soruları sizin için kitaba yerleştirdik. Hem de S, M, L, XL soruları ile. Onlarda ne mi? S kolay soru, M orta zorlukta soru, L zor iken XL da çok zor soru demek. Böylece kolay sorulardan çok zor sorulara geçerek zirveye tırmanacaksınız.
   
  Zoro Paragraf Soru Bankası. Farkındaysanız zor demedik zoro dedik. Temeli attınız, kolaydan en zora derken hızınızı arttırıp zirveye tırmandınız ki artık zirvedeki soruları yani zoroları kolaylıkla çözebilirsiniz. Zoroları yaparsanız sınav soruları size kolay gelecektir.
   
  Bu vitamin deposu gibi olan üçlü set paragraf sorularının yanında okuma, anlama ve soru çözme hızınıza etki edeceği için TYT ve AYT sınavında sizler için başarının anahtarı olacaktır.
   
  Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:
   
  Paragrafta Zirve Yolu Sayfa Sayısı: 192
   
  Işık Hızı Paragraf Sayfa Sayısı: 128
   
  Zoro Paragraf Soru Bankası Sayfa Sayısı: 128
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.