WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Nova Kitap Tek Kişilik Şirket: Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi

Ürün Kodu : 9786258489309
Sayfa Sayısı : 272
Ebat : 13.5x21
165,00 TL
140,25 TL
%15 İndirim
Tek Kişilik Şirket: Küçük İşletmelerin Pazardaki Devrimi Kitap Açıklaması
Ya daha tatmin edici bir kariyerin gerçek anahtarı büyümek değil de başarılı ve sürdürülebilir bir küçük işletme olmaksa?
Tek Kişilik Şirket, yalnızca iş başına ödeme alan bir freelancer olarak ya da en kısa sürede hızla büyümek isteyen bir startup olarak değil, her büyüklükteki işletme için küçük kalmaya ve büyümeden kaçınmaya odaklanan yepyeni bir yaklaşım. Küçük kalarak, hayatta bambaşka deneyimlerin peşinden gitme özgürlüğüne sahip olabilir veya genişleme konusunda endişelenmekten kaynaklanan baş ağrılarından kaçınabilirsiniz.
Paul Jarvis baskı altında, yüksek profilli bir dünyada çalışmanın onun başarı fikri olmadığını fark ettiğinde kurumsal dünyayı terk etti. Artık kendisi için çalışıyor, sürekli daha fazla üretkenlik, daha fazla iş ve daha fazla büyüme talep eden bir ortamla uğraşmak zorunda değil. Tek Kişilik Şirket’te, işinizi nasıl kuracağınızı planlamak, istediğiniz kazancı belirlemek, beklenmedik krizlerle başa çıkmak, önemli müşterilerinizi mutlu etmek ve tüm bunları küçük kalarak nasıl yapabileceğinizi açıklıyor.
“Minimalist bir işletmeyi başarılı bir şekilde yürütmek için ilgi çekici, anlaşılır bir şekilde yazılmış bir kılavuz.”

Joshua Fields Millburn, Minimalizm’in yazarı
“Siz bir makine değilsiniz, o zaman neden işinizi bir makine gibi yönetesiniz? Tek Kişilik Şirket size başka bir yol gösteriyor.”

Chris Guillebeau, 100 Dolarlık Başlangıç’ın yazarı(Tanıtım Bülteninden)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.