WhatsApp Destek

Temsil Yayınları 2021 HAKİMİM Ceza Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) Ceza Muhakemesi Hukuku

Temsil Yayınları
(0 Yorum)
75,00 TL
52,50 TL
%30
ISBN 9786057731760
YAZAR Temsil Komisyon
SAYFA SAYISI 192
EBAT 16x24
TOPLAM SATILAN 42
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
​Temsil Yayınları 2021 HAKİMİM Ceza Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) Ceza Muhakemesi Hukuku

Kitabın İçindeki Konu Başlıkları

Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Sorular
Ceza Hukuku Açıklamalı Cevaplar
 
Ceza Muhakemesi Hukuku
Ceza Muhakemesi Hukuku Sorular
Ceza Muhakemesi Hukuku Açıklamalı Cevaplar


ÖN SÖZ
Yıllardır ders anlatan, kitap yazan, soru hazırlayan bir akademisyen olarak, “sınav” sözcüğünün sizler için “stres” anlamına geldiğini çok iyi biliyorum. Hatta diyebilirim ki aynı stresi her sınavda sizlerle beraber ben de yaşıyorum, benim de uykularımı çalıyor Ölümcül Stres Yaşatma Merkezi. Kimi zaman dur durak bilmeksizin çalışan karınca olursunuz bu sınavda; kimi zaman ağustos böceğine dönüşür, tarihmiş, idareymiş, edeniymiş, her şeyi boşlayıp atarsınız kendinizi sokağa. Yolun sonu ise gene kürkçü dükkânı, dönüp geldiğiniz, kitaplarla dolu aynı masa.
 
Yeni bir hırsla kolları sıvamışken içinizi daraltır önünüzdeki yığın. Kitapların kimi okuldan kalma, kimi arkadaştan çalma, kimi herkes alıyor diye alınmış, kimi ucuz diye kapılmış, kimi kim bilir nereden...  İyi de şimdi ne yapmalı? Nereden ve nasıl başlamalı?
 
Şu an bu satırları okuyorsanız artık bir önemi yok. Nicelik değil niteliğe önem veren hocalarımızca, hangi kitapla başlarsanız başlayın, bu zorlu yolculuğunuz ferah bir düzlükte sona ersin diye hazırlandı HÂKİMİM. Konuya hâkim olmadan, ‘hâkim’ olunamayacağını bildiğimiz için, sorularımızı konuyu öğretici bir biçimde hazırladık.
 
Kitabımızın bu on ikinci baskısının da ilk on bir baskıda olduğu gibi… gibi sizlere oldukça faydalı olacağını bilmenin huzuru ile kitabın hazırlanmasında beni yalnız bırakmayan, yanımda yer alarak bana destek olan tüm hoca arkadaşlarıma bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştıkları için teşekkürü borç bilirim.
 
Size mesleğinizi sorduklarında;
 
    ‘HÂKİMİM’ diye cevap verebilmeniz dileğiyle…

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.