kampanya-popup.jpg (147 KB)

​Temsil Yayınları KPSS ve Kurum Sınavları İçin Muhasebe Tamamı Çözümlü 20 Deneme

Temsil Yayınları
(0 Yorum)
89,00 TL
71,20 TL
%20 indirimli
ISBN 9786056831218
YAZAR Ferhat Yıldız
SAYFA SAYISI 898
EBAT 16x24
KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ
:
En geç 1 - 3 iş günü içinde seçilen kargo firmasına teslim edilecektir.
Ürün Özellikleri
Temsil Yayınları KPSS ve Kurum Sınavları İçin Muhasebe Tamamı Çözümlü 20 Deneme
 
YAZAR: Ferhat Yıldız
Sayfa Sayısı : 898
ISBN : 9786056831218
Ebat : 16x24
 
Öğrencileri, üniversiteden sonra yeni bir hayata başlaması için uzun ve zor bir süreç beklemektedir.
 
Sınavlara hazırlanan öğrencilerin Kamu Personeli Seçme Sınavı ve kurum sınavlarına hazırlık sürecinde bütün konuları çalışıp bol soru çözmelerinin yanında özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı için, bu sınava uygun çalışmaları ve sınırlı sürede bütün soruları çözebilmeleri gerekmektedir.
 
Bunun için de bu sınav sistemine uygun olarak ve sınavda çıkabilecek sorulara yönelik çalışılması önem arz etmektedir. Bu kitap muhasebe dersinde Kamu Personeli Seçme Sınavı ve kurum sınavları için öğrencileri en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Kitapta yeni sınav sistemine yönelik 40'ar sorudan 20 deneme sınavı bulunmaktadır.
 
Kitap yalnızca bir deneme kitabı olmayıp bütün sorular detaylı olarak ve konu anlatımı yapılarak öğrencinin en iyi anlayacağı şekilde öğretici olarak hazırlanmıştır.
 
Bu kitapta, Genel Muhasebe, Finansal Muhasebe, Mali Tablolar Analizi, Maliyet ve Yönetim Muhasebesi, Şirketler Muhasebesi, Muhasebe Standartları ve Muhasebe Denetimi derslerinin bütün konularından sorular bulunmaktadır. Sorular yeni sınav sistemine göre orantılı olarak dağıtılmış olup çözümlerinin tamamı detaylı olarak ve yevmiye kayıtlarına yer verilerek yapılmıştır.
 
Bu zorlu sınav surecinde öğrencilerin bol ve sistematik bir şekilde soru çözme ihtiyaçlarını en iyi şekilde ve sınav formatına uygun olarak karşılamak amacıyla hazırlanan Muhasebe Deneme kitabı öğrencilerin çalışmasına sunulmuştur.

Basım Tarihi
Baskı Sayısı
Sayfa Sayısı 898
Kitap Ebatı 16x24
Cilt / Kağıt
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Tavsiye Et
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.