WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tonguç Akademi 3. Sınıf Dört Dörtlük Matematik Problemleri

Ürün Kodu : 9786257547543
Sayfa Sayısı : 104
Ebat : 19x27
19,00 TL
19,00 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Tonguç Akademi
Daha Fazla 3.Sınıf Matematik
Merhaba Değerli Arkadaşım,

En büyük başarılara en doğru tekrarlarla ulaşılır. Tekrarın en verimlisi de öğrendiklerimizi günlük hayatla birleştiren; sistemli, planlı, yorum ve analiz yapabilmeyi gerektiren sorular ile mümkündür.

İşte 4x4'lük Yeni Nesil Matematik Problemleri bu amaçla hazırlandı. Bu kitaptaki problemleri çözerken, hayatın içinden tanıdık konularla karşılaşacaksın. Öğrendiklerini tekrar ederken bilgilerinin kalıcı olduğunu göreceksin. Yeni nesil sorular ile analiz ve yorum yeteneklerini geliştireceksin. Problem çözme basamaklarını öğrenerek her türlü problemi çözmeye hazır hâle geleceksin. Çözemediğin soruların çözümlerine sayfanın altındaki karekod ile ulaşabilirsin. Tek yapman gereken tablet ve telefonlara yüklenen TATS uygulamasından kodu okutmak.

4x4'lük başarılara imza atman dileğiyle...

Başarı seninle olsun!

- İlkokulda en temel derslerden biri olan Matematik branşında MEB'in yayınladığı son müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.
- MEB'in hazırladığı çalışma fasiküllerinde örnek olarak verdiği ve öğrencinin ortaokul-lise kademelerinde karşılaşabileceği soru tiplerine hazırlık niteliğinde yatay sorulardan oluşur.
- Müfredat programı içerisinde yer alan problem çözme basamakları temel alınmıştır. Problem çözme becerilerinin kazandırılmasını sağlar.
- Önce örnek problemi çözümüyle birlikte anlatarak öğrenciye yol gösterir. Daha sonra aynı adımları uygulamasını isteyen başka bir problemle öğrettiklerini uygulatır.
- Konuyla ilgili diğer problemlerde ise İPUCU ve SONUÇ gibi yönlendirmelerle soruyu çözmeye teşvik eder.
- Öğrencinin çözemediği sorularda video çözümler aracılığıyla problem çözme adımlarını öğrenerek ilerlemesini sağlar.
- Tüm problemler akıl yürütme, yorumlama ve analiz etme gibi beceriler gerektiren YENİ NESİL sorulardan oluşmuştur. Konuyu pekiştiren problemler açık uçlu, bölüm sonu problemleri ise çoktan seçmeli sorular şeklinde düzenlenmiştir.
- Güncel sınav sistemlerine hazırlar. Beceri temelli öğrenme yaklaşımı için temel oluşturur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.