WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

​Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS 4lü Motivasyon Denemeleri

Ürün Kodu : 9786057825513
Sayfa Sayısı : 192
Ebat : 19x27
23,00 TL
14,95 TL
%35 İndirim
21.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 17 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS 4lü Motivasyon Denemeleri

SAYFA SAYISI: 192
EBAT: 19×27

8. Sınıf 4’lü LGS Denemeleri, Tonguç’un senin için hazırladığı MEB’in yeni soru tarzı ve 2019-2020 güncel müfredatı ile tam uyumlu 4’lü denemelerle sınava hazır olacak ve bu senenin şampiyonu sen olacaksın!
Tüm senenin 8. sınıf Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularının ayrıntılı, yıllık plana ve müfredat kazanımlarına uygun hazırlanmış eğitimleri, konu anlatım videosu ve dijital soruların birleştiği detaylı adımlara bölünmüş YouTube’da olmayan tamamen özel eğitimlere ulaşım imkanı, okul yazılısı dönemlerinde aktif olan sınavlarda çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımla soruları mantığı ile öğreten  yazılıya hazırlık programı (Sınıf Anahtarı’na özel her ders için iki adet yazılı çözümü videosu) bu kitapta senin için hazırlandı.
8. Sınıf  4’lü LGS Denemeleri çalışma kitabı her ay açıklanan MEB örnek soruları ile uyumlu ve tamamı yeni tip yatay sorulardan oluşmaktadır.
Başlıca Türkçe dersinde; yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantık soruları,
Matematik dersinde; günlük yaşam durumunu içeren sayısal analiz soruları,
Fen Bilimleri dersinde; deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorular bulunuyor.
PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan kitap, seni yeni sınav sistemine hazırlayacak ve içeriğindeki 8. sınıfın tüm konularını içeren optik formlu denemelerle gerçek bir sınav provası yapmanı sağlayacak.
Ayrıca TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ile anında video çözümlerine ulaşabilecek, hatalarını ve eksiklerini sıcağı sıcağına düzeltebileceksin.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.