WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Tonguç Akademi AYT Kimyatik

Ürün Kodu : 9786257749787
Sayfa Sayısı : 280
Ebat : 22x27
39,00 TL
25,35 TL
%35 İndirim
Daha Fazla Tonguç Akademi
Daha Fazla AYT Kimya Konu
25.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 12 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Tonguç Akademi AYT Kimyatik

Öğrencilerin zorlandığı derslerden biri olan Kimya, senin için artık çok kolay! Bu kitapta AYT’de en çok çıkan kimya soru tiplerini ve seni sınava en üst düzeyde hazırlayacak sıra dışı ve yeni nesil soruları bulacaksın.

KİMYATİK, bütün Kimya sorularını en kolay nasıl çözebileceğini doğru adımlarla sana öğretecek. KİMYATİK’te adım adım önce temel düzey sorular (TDS) ve orta düzey sorular (ODS) ile ısınma hareketleri yapacaksın. Daha sonra yeni nesil sorularla (YNS) öğrendiklerini pekiştireceksin. Bu sayede adımları ve soruları tamamladıkça bir konuyla ilgili gelebilecek birçok soru tipini görmüş olacaksın. Soruların arasında bulunan Kapsül Bilgiler kısımlarını okumayı da unutma. Soruları çözmek için bu Kapsül Bilgilere ihtiyacın olacak.

Çözemediğin Soruları Dert Etme!

Takıldığın ya da daha iyi bir çözüm yolu var mı dediğin soruların taktikli, ayrıntılı ve öğretici çözümlerini uzman hocalarımızdan dinleyebilirsin. Üniversite hayaline adım adım yaklaştığın bu yolda kendine güven ve yapacağın çalışmalarla kazanacağına inan.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.