WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Özdil Akademi Yayınları T​YT Türk Dili ve Edebiyatı Sınav Tadında 20 Deneme

Ürün Kodu : 9786056916403
Sayfa Sayısı : Deneme
Ebat : 19x27
35,00 TL
22,75 TL
%35 İndirim
Daha Fazla Özdil Akademi
Daha Fazla TYT Türkçe Deneme
23.04.2024 tarihine kadar kargoda
Özdil Akademi Yayınları T​YT Türk Dili ve Edebiyatı Sınav Tadında 20 Deneme
 
YAZARLAR: Öngül Zehra Kaya, Yekta Özdil, Nermin Çetin
 
SAYFA SAYISI: Deneme
EBAT: 19×27
Değerli Üniversite Adayları,
 
Alan Yeterlilik Testi olarak adlandırılan AYT sınavında başarılı olmak ve yüksek puan almak son derece önemli. Ancak tüm konuları bilmek sizin için yeterli değil. AYT’ye yaklaşırken bilgilerinizi kontrol et­mek, eksiklerinizi gidermek ve zamanı doğru kullanıp kullanmadığınızı görmek zorundasınız.
 
İşte “AYT Türk Dili ve Edebiyatı” denemeleri şeklinde hazırladığımız bu kitap ile çok sayıda deneme sınavı çözerek bilgilerinizi kontrol edecek, zamanınızı doğru kullanmayı öğrenebileceksiniz. Deneme­lerdeki sorular, değişen sınav sistemi ve soru tarzlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca soruların zorluk derecelerinin AYT paralelinde ve özgün olmasına özen gösterilmiştir. Elinizde tuttuğunuz bu deneme kitabı, tür odaklı sınav sistemi ile tamamen uyumlu, yeni nesil sorularından oluşmaktadır.
 
Bu kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Ek­sik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.
 
Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan bu “Sınav Tadında Denemeler” sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.
 
En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle…
 
Üstün başarılar…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.