WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yargı Yayınları 2022 KPSS Lisans Genel Yetenek Matematik Kısa ve Öz Ders Notları

Ürün Kodu : 9786254423918
Sayfa Sayısı : 160
Ebat : 16x24
23,00 TL
6,90 TL
%70 İndirim
Daha Fazla Yargı Yayınları
Daha Fazla KPSS Matematik Konu
Bu ürün şimdiye kadar 895 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Yargı Yayınları 2022 KPSS Lisans Genel Yetenek Matematik Kısa ve Öz Ders Notları

Türkiye'de Kamu Personel Seçme ve Yerleştirmeye yönelik olarak yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) devlet memuru olmak isteyen adaylar için önemli bir basamaktır. Kamu Personel Seçme Sınavina giren aday sayısının her yıl katlanarak artmasına rağmen atama yapılacak kadro sayılarında giderek kısıtlamalar yapıldığı görülmektedir. Bu durum Kamu Personel Seçme Sınavına hazırlanmayı oldukça önemli bir süreç haline getirmektedir. Sınava girecek adayların Kamu Personel Seçme Sınavı'na hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla ÖSYM'nin sınav müfredatında yapmış olduğu düzenlemeler göz önünde bulundurulup daha önceki yıllarda çıkmıs KPSS soruları ve ÖSYM'nin diğer sınav soruları da analiz edilerek yapılan titiz çalışmaların sonucunda elinizdeki bu defter ortaya çıkmıştır.
Sınavda soru gelen alanlar, dersler ve yaklaşık soru sayısı aşağıda verilmiştir.

Sınavın zorluk düzeyine, konu kapsamına ve öğrencinin bireysel öğrenme tekniğine uygun özet ve konularının önemli hususlarının dershanelerinde verilen ders formatına uygun anlatımına benzeyen bir teknikle hazırlanan bu KPSS defterinin sınava hazırlanan adaylara faydalı olması beklenmektedir.
Defterin hazırlanmasında ve yayımlanmasında emeği geçen yazarlarımıza. Yargı Yayınevi sahibi Yılmaz Ulaş KAVAS'a, kitabın dizgi ve düzenlemelerini yapan Yargı Yayınevi Dizgi Birimi'ne ve tüm Yargı Yayınevi çalışanlarına teşekkür ederim.
Başarı dileklerimle...
Genel Yayın Yönetmeni
Ilknur ARSLAN
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.