WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yargı Yayınları Ruhlar Panayırı

Ürün Kodu : 9786254428173
Sayfa Sayısı : 168
Ebat : 13.5x19.5
34,00 TL
30,60 TL
%10 İndirim
Bu ürün şimdiye kadar 11 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır

Yargı Yayınları Ruhlar Panayırı

Mutlaka "şaşırtan" bir son! En önemlisi de: İnsan, çok önceden görülmesi gerekenlerin farkına çok sonradan varır! Talihsiz yaratık, her zaman vakit çok geç olduğunda yetişir tren istasyonuna. Ama o tren çoktan kalkmıştır ve bilinmez diyarlara doğru yol almaya başlamıştır! En başta görülmesi gerekenleri, iş işten geçtikten sonra görmenin kişiye bir faydası var mıdır? Sonradan görmenin adıdır pişmanlık... / Emperyalist. Lokantadan içeri kibirli bir adım attı ve etrafına küçümseyerek baktı! Tüm içtenliğiyle kendisine yer gösteren kibar garsona umursamaz bir el işareti yaptı. Bu işaretiyle garsona, onu rahatsız etmemesini ve derhal başından toz olup gitmesini emrediyordu! Bay L. ne kadar da kaba bir insandı. Kendini beğenen insanlar böyledir... / Narsist.
.....

Böylesi şahane bir gökyüzünün altında, bu insanlar ne yapıyorlardı? Neden savaşıyorlardı? Eşsiz parlaklıktaki Ay ve yıldızların altında birbirlerini mi öldürüyorlardı? / Hümanist.
İşin ucu, tam da kendi hayatına dokununca mi merhametli olmaya başlar insan? Evet, tam da o anda merhametli olmaya başlar bazı insanlar! / Anarşist.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.