WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yargı Yayınları Smart LGS İngilizce Soru Bankası Deneme Testleri

Ürün Kodu : 9786254420221
Sayfa Sayısı : 205
Ebat : 19x27
54,00 TL
32,40 TL
%40 İndirim
Daha Fazla Yargı Yayınları
Daha Fazla LGS İngilizce Soru
01.06.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 22 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır

ÖRNEK SAYFALARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yargı Yayınları Smart LGS İngilizce Soru Bankası Deneme Testleri

 
▪ Zenginleştirilmiş Yeni Nesil Sorular
▪ Yeni Müfredata Uygun Sorular
▪ 500’den Fazla Soru ve Aktivite
▪ Ünite Tekrar Aktiviteleri
 
Değerli Öğrencimiz ve Öğretmenimiz; 
 
Candelas SMART LGS Soru Bankası ve Deneme Testleri kitabımızı hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. 
Candelas olarak, kaliteli içerikler ve kaynak kitaplar üretmeye odaklandık. LGS sınavlarında uygulanan en güncel değişiklikleri inceledik. Bilindiği üzere LGS sınavlarında sorulan YENİ NESİL SORULAR öğrencilerin konuları ezberlemesinin ve ezbere soru çözmesinin önüne geçmeyi hedeflemektedir. YENİ NESİL SORULAR, öğrencilerin soruları anlayıp, yorumlayabilmesini gerektirmektedir. 
 
Bu sebeple güncel Milli Eğitim müfredatına uygun olarak; yeni nesil sorulardan oluşan bu soru bankası kitabımızı profesyonel yazar ekibimizle oluşturduk. 
 
Soru bankamız sınıf ortamında, öğretmen eşliğinde kullanmaya uygun olduğu gibi, öğrencilerimiz de bireysel olarak çalışıp cevap anahtarı yardımıyla sınavlarına hazırlanabilirler. 
 
Smart LGS kitabımız, ilköğretim 8. Sınıf öğrencilerinin LGS sınavına hazırlanması amacıyla hazırlanmıştır.
Her bir ünite için klasik aktivitelerle birlikte dörder testle toplam 500’ü aşkın soru, öğrencilerimizin LGS İngilizce testin- 
deki başarılarına önemli katkıda bulunacaktır. 
 
Kitabın organizasyonu şu şekilde yapılmıştır: 
 
Klasik aktiviteler 
Öğrencilerin sınıf içinde yapmış oldukları klasik çalışmaları içeren, ölçmekten daha çok, öğretmeyi hedef alan aktivitelerdir. Boşluk doldurmadan okumaya, eşleştirmeden yazmaya bir dizi farklı beceriyi geliştirmeyi amaçlayan klasik aktivitelerde öğrencilerin çoktan seçmeli sınavlara yumuşak bir geçiş ve hazırlık yapması hedeflendi. 
 
Klasik aktivite tarzında olduğu için açık uçlu soruların da bulunduğu bu bölümlerde bazı soruların cevap anahtarlarında öğrenciler öğretmenlere yönlendirildi. Çalışmanın amacına ulaşması için özellikle bu bölümlerde öğrenci-öğretmen iletişiminin önemli olduğuna inanıyoruz. 
 
Çoktan seçmeli testler 
Tamamıyla yeni nesil sorulardan oluşan çoktan seçmeli testler iki bölümde ele alındı. 
 
1. Bölüm ya da 1A ve 1B şeklinde adlandırılan testlerde, benzer soru köklerinden farklı sorular sorularak öğrencilerin konuyu derinlemesine anlamaları test edilmiş oldu. 1A ve 1B testlerinde amaç, belli bir içerikten birden fazla soru gele- bileceğinin, dolayısıyla soru kökünü anlamanın önemini öğrenciye kavratmaktır. 
 
2. Bölüm yani 2 ve 3 no’lu testlerde ise soru çeşitliliği artırılarak, öğrenilen konuların pekiştirilmesi ve test tekniğinin geliştirilmesi amaçlandı. 
 
Smart LGS kitabımızı birkaç defa kontrolden geçirerek sizlere hatasız bir biçimde sunmaya çalıştık. Kitabımızla ilgili her türlü öneriniz ve eleştiriniz bizim için kıymetlidir. Sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarımız ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızı sunarız. 
 
Candelas
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.