WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yedibeyza Yayınları 2021 ÖABT Din Kültürü Öğretmenliği Dikabname Soru Bankası Çözümlü

Ürün Kodu : 9786057456007
Sayfa Sayısı : 350
Ebat : 20x28
70,00 TL
45,50 TL
%35 İndirim
ÖABT Dikabnâme Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası üzerine...

HEDEFE ULAŞTIRAN KİTAP

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ADAYLARIMIZ...

Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak görev alabilmek için Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’nde (ÖABT) adayların başarılı olması hatta sıralamada üst konumlarda yer alması gerekmektedir. Bu itibarla "ÖABT", siz öğretmen adayları için büyük bir önem arz etmektedir.

Son yıllardan itibaren mezun sayısının katlanarak arttığı göz önüne alındığında konunun önem derecesi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bulunduğumuz bilgi çağında doğru bilgiye doğru kanaldan ulaşma da ayrı bir önem arz etmektedir. Zira öğrendiğimiz bilginin hayatımızı büyük oranda etkileyeceğini düşünürsek konunun ciddiyeti ve her kaynaktan alınmayacak kadar değerli olduğu ortaya çıkmaktadır.

ÖABT Dikabnâme Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Tamamı Çözümlü Soru Bankası kitabımız, adaylarımızın ihtiyaçları ve yoğun talepleri doğrultusunda ortaya çıkmış bir eserdir.

Kitabımız DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ile İMAM-HATİP LİSESİ MESLEK DERSLERİ ÖĞRETMENLİĞİ branşlarında sınava hazırlanan siz öğretmen adaylarımızın Alan Eğitimi ve Alan Bilgisi kapsamındaki soruları çözebilmeleri için gerekli bilgiler göz önüne alınarak hazırlanmıştır.Gayret bizden, Başarı ise yalnızca Yüce Allah’tandır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.