WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yedibeyza Yayınları DHBT nin Pusulası Ortaöğretim-İHL Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı

Ürün Kodu : 9786056815928
Sayfa Sayısı : 600
Ebat : 19x27
90,00 TL
54,00 TL
%40 İndirim
25.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 6 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
​Yedibeyza Yayınları DHBT nin Pusulası Ortaöğretim-İHL Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı

DHBT’NİN PUSULASI

ORTAÖĞRETİM

KONU ANLATIMLI

HAZIRLIK KİTABI

( ORTAÖĞRETİM - İHL MEZUNLARI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR)


.. MEMURLUĞA GİDEN YOLDAKİ PUSULANIZ ..

-Dr. Mehmet ÜMÜTLİ hocanın kaleminden ..

-600 Sayfa, Çift Renk Baskı ..

-ÖSYM tadında YENİ TARZ - YENİ STİL ..

-Alanında en güvenilir kaynak ..

-YEDİBEYZA Yayıncılık Güvencesiyle ..

-Siz de DHBT’NİN PUSULASI kitabı ile yazılı ve sözlü sınavlarda YÜKSEK BAŞARI elde edin ..


DHBT’NİN PUSULASI ÜZERİNE ...

Değerli adaylarımız! Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) alanında birçok çalışma yapılmıştır. Nitekim yayınevimizin de bu alanda farklı çalışmaları bulunmaktadır. Bu eserler adaylarımız tarafından ilgi ve takdirle karşılanmış ve onların güvenlerini kazanmıştır.

Bu güven ve destekten hareketle, DHBT alanında imkanlarımızı zorlayarak yeni ve farklı çalışmalar çıkarmak için büyük gayretler sarfediyoruz. Konu Anlatımılı Dhbt Tafsilat kitabı, Dhbt Tafsilat Soru Bankası, Dhbt Tamamı Çözümlü Soru Bankası ve Dhbt 10 Çözümlü Deneme bu yayınlarımız arasındadır.

Dhbt yayın serimizin bir diğer üyesi Dhbt’nin Pusulası setimizdir. Elinizdeki çalışma "Dhbt’nin Pusulası - Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı” isimli çalışmamızdır. DHBT alanında yazılmış en özgün ve en tarz çalışma olan bu eserimizdeORTAÖĞRETİM-İHL MEZUNU DHBTadaylarının ihtiyaç duyduğu 13 PUSULA yani ana konu bulunmaktadır. Konu içerikleri, pusula tarzına uygun bir şekilde ve adayın zihninde kolaylıkla kalacak bir tarzda madde madde yazılmıştır. Her bir sayfada işlenen konularla ilgili sorulara yer verilmiştir. Bu sayede konu anlatımının pratiğe aktarılması ve adayın konuya hakim olması sağlanmıştır. Ayrıca konular işlenirken Dhbt için mutlaka bilinmesi gereken püf noktalara ve bilgi hazinesi niteliğindeki ayrıntılara dikkat çekilmiştir.

Dhbt’nin Pusulası serisinin ikinci eseri "DHBT’NİN PUSULASI - TAMAMI ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI” isimli çalışmamızdır. Eserde Dhbt konularına ait soruların ayrıntılı çözümlemeleri yer almaktadır. Bu sayede konu anlatımıyla bilgiye ulaşan adayın farklı soru tarzları ve özgün çözümleriyle bilgiyi içselleştirmesi hedeflenmiştir.

Dhbt adayı kardeşlerimize tavsiyemiz Konu Anlatımını dikkatlice okumaları ve sonrasında Çözümlü Soru Bankasıyla öğrendiklerini sağlamlaştırmalarıdır. Ayrıca TAMAMI ÇÖZÜMLÜ 10’LU DENEME çalışmamızla son kez kendilerini deneme ve seviyelerini görmelerini de tavsiye ediyoruz. Bu yayınlarımıza dikkatli çalışıldığında adaylarımızın istenilen başarıyı elde edeceğini ümit ediyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.