WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yeni Öğretmen Can Çocuk Yayınları

Ürün Kodu : 9789750740138
Sayfa Sayısı : 64
Ebat : 13x19
89,00 TL
80,10 TL
%10 İndirim
24.04.2024 tarihine kadar kargoda
​Yeni Öğretmen Can Çocuk Yayınları

Yeni Öğretmen Bayan Charlotte diğer öğretmenlere hiç benzemiyor: Kocaman bir şapka takıyor ve eski püskü elbisesiyle bir korkuluğu andırıyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, bir çakıl taşıyla konuşuyor! Çocuklar başta öğretmenin kafadan çatlak olduğunu düşünseler de, bir süre sonra, yeni öğretmenin okulu eğlenceli hale getirdiğinin farkına varıyorlar. Matematik dersinde sınıfı çubuk makarnalarla ölçüyor, bir gorille ilgili inanılmaz hikâyeler anlatıyor, hatta çocuklarla beraber futbol oynuyor!

Dominique Demers'in çok sevilen Bayan Charlotte'un Maceraları serisinin ilk kitabı Yeni Öğretmen, "keşke Bayan Charlotte gibi bir öğretmenim olsaydı" diye düşünmenize neden olacak kadar eğlenceli, yaratıcı ve ilham verici bir kitap. Tony Ross'un muhteşem resimleriyle...
1956 yılında Quebec, Kanada'da doğan Dominique Demers, lisansüstü ve doktora eğitimini çocuk edebiyatı alanında tamamladı. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için kaleme aldığı çok sayıda kitabı var. Bayan Charlotte'un Maceraları dizisiyle dünya çapında üne kavuştu. Demers Montreal'de yaşıyor ve yazmaya devam ediyor.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.