WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Akaşa Yayınları Tanrı Çağı

Ürün Kodu : 9789756793749
Sayfa Sayısı : 352
Ebat : 13x19.5
170,00 TL
153,00 TL
%10 İndirim
Tanrı Çağı Kitap Açıklaması

Biz gerçekten Tanrı olsaydık ne olurdu?
Günlük hayatımızı yaşarken Tanrı'nın tüm yaratıcı güçlerine sahip olmamız nasıl bir şey olurdu?
Tanrısal perspektiften görmeye nasıl ayarlanabilirdik? Şu anda yaşamımızı o perspektiften görebilseydik ne olurdu?
Bu kitap işte bunu, her birimizin içindeki muktedir insanı uyandırmaya yardımcı olacak çok daha geniş bir perspektifi sunmaktadır.
Tanrı Çağı, dünyanın birçok yerinde yapılan canlı sunumlar sırasında Grup'a sorulan sorular ve onların yanıtlarından özenle seçilip oluşturulmuş bir derle-medir. Çok geniş çeşitlilikte ve çok önemli konuları kapsamaktadır ve yaşamın birçok alanını Grup'un perspektifinden gösterecek şekilde oluşturulmuştur.
Bu kitap, yaşama çok umut verici, çok dürüst ve zaman zaman da ezber-bozan bir biçimde bakışı içermektedir. Çünkü birçok algı noktası daha fazla olasılık sunmaktadır. Eski paradigmaların birçoğu artık işe yaramazken, tüm insanlık bilinçte hızlı bir tekâmül sıçraması deneyimlemektedir. Biz, aşina olduğumuz o eski kalıba artık uymayan kişiler olarak, büyük bir düş kırıklığı hissediyoruz. Bu yüzden, birçok perspektiften görebilmemiz, daha iyi seçimler yapmamıza ve daha muktedir olmamıza yardımcı olabilir. Ve Grup'un sunduğu bilgi, bizim Muktedir İnsan Çağı'na uyanmamıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.