Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık 5. Türk - Kore Ceza Hukuku Günleri Karşılaştırmalı Hukukta Ekonomik Suçlar Uluslararası Sempozyumu Tebliğler - C: I - II 2 Cilt Takım

Ürün Kodu : 9789750264337
Sayfa Sayısı : 1962
Ebat : 16x24
1.995,00 TL
Daha Fazla Hukuk
"Kore Ceza Hukuku Birliği" ile Türk Ceza Hukukçularının müştereken gerçekleştirdikleri "Türk – Kore Ceza Hukuku Günleri" adlı akademik etkinliklerin beşincisi, "Karşılaştırmalı Hukukta EKONOMİK SUÇLAR Uluslararası Sempozyumu" olarak, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Türk Ceza Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezinin ev sahipliğinde 23 ve 24 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara'da yapılmıştır.

Söz konusu Sempozyum her ne kadar Türk ve Kore ceza hukukçuları-nın müştereken gerçekleştirdikleri akademik etkinlikler çerçevesinde icra edilmiş ise de, bu beşinci program, başta Türkiye ve Kore'den akademis-yenler olmak üzere, katılımcı etkinliği itibarıyla yapılan sıralamaya göre, Almanya, İran, Fransa ve Azerbaycan'dan akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşmiştir.

Bu kitapta, söz konusu Sempozyumda sunulan tebliğler, yayımlanmıştır. Yabancı katılımcıların sunduğu tebliğler, sunulduğu yabancı dille yazılmış metinlerin hemen akabinde, Türkçe çevirileri ile birlikte yayımlanmıştır.

Keza, Sempozyumda sunumu Türkçe yapılan tebliğlerin büyük bir çoğunluğunun hemen akabinde de, bunların İngilizce veya Almanca çevirileri yayımlanmıştır.

Ayrıca, söz konusu akademik programa katkı sağlayan akademisyenlerin akademik unvanları ve kurumsal ilişkileri, bu kitapta, Sempozyumun yapıldığı tarih itibarıyla belirtilmiştir.

Akademik çalışmaları ile Sempozyum programına katkı sağlayan bütün akademisyenlere teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca, Sempozyum programının icrasında sekretarya görevini yapan asistanlarımız Dr. Burcu Baytemir Kontacı ve Dr. Ali Şahin Kılıç'a son derece özverili emekleri dolayısıyla teşekkür ederim.

Prof. Dr. İzzet Özgenç

Konu Başlıkları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.