WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Her Yönüyle Go Programlamaya Giriş

Ürün Kodu : 9789750253171
Sayfa Sayısı : 304
Ebat : 16x24
290,00 TL
Daha Fazla Bilgisayar
Kitap; 2007 yılında geliştirilmeye başlanan ve kullanımı artarak devam eden Go programlama dili, diğer bir deyişle Golang hakkında temel seviyede bilgiler içermektedir. Golang programlama dilinin çıkış amacı diğer dillerle uyumlu bir şekilde çalışarak daha başarılı ve güçlü sistemler ortaya çıkarmaktır.

Bugün Go programlama dilini farklı ihtiyaçları için kullanan şirketler arasında Koding, Google, Apple, Twitter, Amazon, Github, Ubuntu, Dropbox ve Facebook gibi şirketlerin var olması Golang programlama dilinin ne kadar kabul görmüş olduğunu göstermektedir.

Kitap içerisinde Go programlama dilinin genel yapısı ve özellikleri anlatılmıştır. Her bölümde konuların pekiştirilmesi için örnek uygulamalar yapılmıştır.

Kitap, temel seviyede programlama bilen veya programlama ile ilgilenen herkesin anlayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Go programlama dilini öğrenmek isteyenler için rehber niteliğinde olan bu kitap; özellikle Türkçe kaynak sıkıntısı çekilen Go Programlama Dili için temel kaynak niteliğindedir.

Konu Başlıkları

Değişkenler ve Operatörler
Kontrol Yapıları ve Döngüler
Tests
Marshal & Unmarshal
Metotlar ve Nesneye Yönelik Programlama
Pointer (İşaretçiler)
Struct
Eşzamanlılık (Concurrency)
Reflection
Modüller(Giriş)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.