Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Ionic Framework KullanarakMobil Uygulama Android ve IOS Geliştirme Tüm Aşamalarıyla Sosyal Medya Uygulaması Veri Tabanı ve Web Api İçerikleri İle

Ürün Kodu : 9789750254635
Sayfa Sayısı : 392
Ebat : 16x24
365,00 TL
Daha Fazla Bilgisayar
Bu kitap, temel yazılım bilgisi olup mobil uygulama geliştirmek isteyen kullanıcılar için kaynak niteliğindedir. İçerik sıralaması ve örnekleri dikkate alındığında Üniversitelerin Bilgisayar Bölümlerinde anlatılan Mobil Programlama derslerine kaynak olacak niteliktedir.

Bu kitapta Hibrit Uygulama geliştirme çatılarından İonic Framework anlatılmaktadır. İçeriğinde Bileşenlerin nasıl kullanılacağından bahsedilmiş, kullanımları örnekler ile açıklanmıştır.

Bir adet sosyal medya uygulaması oluşturulmuş, Uygulama içerisinde kullanılan Veri tabanı, uygulamanın veri tabanı ile haberleşmesi için oluşturulan Api Katmanı ve uygulamanın kodları anlaşılır bir şekilde anlatılmıştır. Veri tabanı içeren mobil uygulamaların nasıl geliştirileceği, hangi aşamaların gerçekleştirilmesi gerektiği ve kullanılması gereken teknolojilerin neler olduğu anlatılmıştır.

Örnekler anlatılırken; mobil uygulama konusunda gerekli ihtiyaçları karşılamaya yetecek kadar veri tabanı bilgisi, veri tabanı üzerinden gerçekleştirilecek tüm işlemleri karşılayacak Ado.net bağlantısı ve Api bilgisi de içeriğe eklenmiştir.

Ionic Framework'ün anlatıldığı ilk Türkçe kitap olma özelliğini taşıyan bu kitap, mobil uygulama geliştirmek isteyen herkesin yararlanacağı önemli bir kaynaktır.

Kitapta işlenen konulara ilişkin uygulama dosyalarını, program kodlarını ve ek bilgileri www.seckin.com.tr'den indirebilirsiniz.

Konu Başlıkları

En Güncel Ionic Framework Sürümü İle
Güncel Tasarım Bileşenleri
IOS ve Android Destekli
SQL Server İle Veri Tabanı İşlemleri
Ado.Net Veri Tabanı Bağlantısı
Asp.Net Web Api Üzerinden Servis Metotlarının Yazılması
Servis Metotlarına Ionic Framework Üzerinden Erişim
Uygulamanın İmzalanması
Uygulamanın Markete Yüklenmesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.