WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Yekta Özdil 2021 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Tamamı Detaylı Çözümlü Muhteşem 3 lü Deneme

Ürün Kodu : 9786050681604
Sayfa Sayısı : 3 Deneme
Ebat : 19x27
15,00 TL
9,75 TL
%35 İndirim
10.04.2024 tarihine kadar kargoda
Bu ürün şimdiye kadar 170 ziyaretçimiz tarafından satın alınmıştır
Yekta Özdil 2021 ÖABT Türkçe Öğretmenliği Tamamı Detaylı Çözümlü Muhteşem 3 lü Deneme

Yol Arkadaşın Yekta ÖZDİL'den Mesaj Var:

Değerli Öğretmen Arkadaşım,

Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi olarak adlandırılan ÖABT’de başarılı olmak ve yüksek puan almak son derece önemli. Bizler yayın ekibi olarak bunun farkındayız. Sizler ÖABT’ye yaklaşırken bilgilerinizi kontrol etmek, eksiklerinizi gidermek ve zamanı doğru kullanıp kullanmadığınızı görmek zorundasınız.

Türkçe öğretmenlerine özel Muhteşem 3’lü, ÖSYM’nin Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’nde sorduğu soru dağılımı ile uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Muhteşem 3’lü ile bilgilerinizi kontrol edecek, zamanınızı doğru kullanma noktasında fikir sahibi olacaksınız. Muhteşem 3’lüdeki sorular, değişen sınav sistemi ve soru tarzlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Kazanımlar özel olarak incelenmiş ve sorular kazanımlara uygun olarak oluşturulmuştur. Ayrıca soruların zorluk derecelerinin ÖABT paralelinde ve özgün olmasına özen gösterilmiştir.

Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları bir nebze olsun pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksikliklerinizi mutlaka gidermelisiniz.

Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan Muhteşem 3’lü ile kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.

En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.

Üstün başarılar...

Yayın Ekibi

Yekta ÖZDİL

Alparslan ERENER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.