WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Avukatlar, Mali Müşavirler ve İK Yöneticileri İçinİş Davaları Rehberi İşçilik Alacakları Zamanaşımı ve Faiz Bilgi Tablosu Ekiyle

Ürün Kodu : 9789750266614
Sayfa Sayısı : 616
Ebat : 13x19
89,00 TL
Daha Fazla Hukuk
Hukuki bir rehberden ne beklenir?

Konusunu tam ve doğru açıklaması, içtihatlarla desteklemesi, dilekçe örneklerine yer vermesi ve püf noktalara değinmesi mi?

"İş Davaları Rehberi" kitabı tam da bu nitelikte olup emsallerinden farkı; konu başlıklarının oluşumunu sıralı mevzuat metinlerinden değil, bizzat dava konusu uyuşmazlıklardan almış olmasıdır. Kitabın içerdiği her konu önce açıklanmış ve ardından Yargıtay kararlarıyla desteklenmiştir. Böylece okuyucunun hem iş davasına konu uyuşmazlığı anlaması, hem de dava dilekçesinde kullanabileceği içtihatlara sahip olması amaçlanmıştır.

Kitabın ana iskeletini oluşturan İş Kanunu yanında, Basın İş Kanunu ve Deniz İş Kanunu kapsamında en sık yaşanan uyuşmazlıklar ile kısa çalışma uygulaması da içeriğe alınmıştır.

Ayrıca kitapta yer alan her dava dilekçesi örneğinin "Word" dosyası versiyonuna, bu dokümanların üzerinde bulunan KAREKODLARI cep telefonlarınızda ya da tabletlerinizden okutarak anında ulaşmanız ve bunları indirebilmeniz sağlanmıştır.

Bu baskıda ayrıca pratik fayda sağlayacak olan İşçilik Alacakları Zamanaşımı ve Faiz Bilgi Tablosuna da kitapta yer verilmiş, yine KAREKOD ile PDF olarak indirilebilme imkanı sağlanmıştır.

Çalışma hayatında rastlanacak her türden probleme değinmeye çalışan, bu sorunları herkesin anlayabileceği bir dille izah eden ve her avukatın elinde bulunması gerektiğine inandığımız bu rehber; aynı zamanda insan kaynakları çalışanları, mali müşavirler ve çalışma hayatının diğer profesyonelleri için de bir başvuru kaynağı olacaktır.

Yazara ileteceğiniz sorular için www.mustafabaysal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Konu Başlıkları

İş Kanunu
Basın İş Kanunu
Deniz İş Kanunu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.