WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Örnek Sözleşme Metinleri

Ürün Kodu : 9789750264764
Sayfa Sayısı : 1384
Ebat : 17x25
415,00 TL
Daha Fazla Hukuk
Kitabın giriş kısmında, sözleşme hazırlarken dikkat edilmesi gerekli altın öğütler ve sözleşmelerde muhakkak bulunması gerekli olan hususlar sırasıyla belirtilmiştir. Kitapta A'dan Z'ye her konuda uygulamada kullanılan toplam 2500'den fazla sözleşme örneği bulunmaktadır. İsimleri aynı olan birden fazla sözleşmenin kitaba alınmasının nedeni içeriklerinin farklı olmasıdır.

Kitapta daha fazla sözleşmeye yer verilebilmesi için, sözleşmelerin tam metinleri yerine ilk ilk yarım sayfası kitaba alınmış, tam metinleri ise, word formatında kitap ekinde yer alan CD'ye eklenmiştir. Bu nedenle önce kitabın arka kapak iç kısmında yer alan CD'yi bilgisayarınıza takınız. CD açıldığında, her sözleşmenin sol üst köşesinde (Söz. No: …) olarak belirtilen kod numarasını giriniz. Kodu girdikten sonra bulunuz kısmını tıklayınız. Sözleşme otomatik olarak bulunacaktır. Sözleşmeyi bilgisayarınıza kaydederek ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz.

CD kullanma imkanınız yok ise şubelerimiz aracılığıyla taşınabilir belleklerinize yükleme yaptırabilir ya da satın alma esnasında ileteceğiniz e-posta adresinize e-posta aracılıyla iletilmesini talep edebilirsiniz

Konu Başlıkları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.