WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Şirketler İçin Çevik Kurumsallaşma AIM: Agile Institutionalization Model

Ürün Kodu : 9789750264740
Sayfa Sayısı : 176
Ebat : 13x19
115,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
Her ölçekten şirketin yaşamını sürdürebilmesinin en önemli anahtarı kurumsallaşma seviyesini artırmaktır. Kurumsallaşma, şirketlerin sürdürülebilir bir sistem çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmesini garanti altına almakta ve şirket hedeflerine doğru başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.
Günümüzde kurumsallaşma çalışmaları şirketler için önemli bir gelişim anahtarı olmakla birlikte, artık çevik bir yapı kazanmamış kurumsal sistemlerin de yeterli düzeyde katkı sağlamadığı görülmektedir. Dolayısıyla, çevik bir model çerçevesinde kurumsallaşma faaliyetlerini devam ettiren şirketlerin bir adım önde olacağı bir zaman dilimindeyiz.
Bu kitap, kurumsallaşmanın temel değerlerini birbiri ile bağlantılı bir çerçevede tanımlayarak iş dünyasının ihtiyacı olan kurumsal yapıyı özetler niteliktedir. Dahası, günümüzün en çok rağbet gören "çevik" yönetim düşüncesi ile kurumsal sistemlerin nasıl bir arada harmanlanabileceğine ilişkin yeni bir model oluşturmaya yönelik tartışma başlıkları sunmaktadır. Bu tartışma başlıkları ile her şirket için uygulanabilir, pratik ve sonuca götüren yepyeni bir Çevik Kurumsallaşma Modeli tarif edilmektedir. Çevik Kurumsallaşma Modeli, sürdürülebilir bir sistem kurarken daha hızlı, daha rekabetçi ve başarı odaklı hareket etmek isteyen şirketler için bir rehber niteliğindedir.

Konu Başlıkları

Kurumsallaşmanın 6 Temel Değeri
Çevik Kurumsallaşmanın 5 Temel Değeri
Çevik Kurumsallaşma Yolculuğunun 4 Dönüm Noktası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.