WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Girişimcilik, Stratejik Farkındalık ve İnovasyon 250den Fazla Marka/Şirket Vakası - Şirketler için Değer Analizi Özgün İnovasyon Vakaları

Ürün Kodu : 9789750259241
Sayfa Sayısı : 304
Ebat : 13x19
200,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
Girişimcilik, Stratejik Farkındalık ve İnovasyon başlıklı kitap, okuması kolay, özgün örneklerce zengin ve bir girişimcinin ihtiyaç duyacağı yaklaşım ve metotları tanıyabilmesi amacıyla yazılmıştır. Kitapta, girişimcinin ilk adımlarını atarken nasıl bir zihniyet içinde olması gerektiğine odaklanmıştır. Bu sebeple birçok girişimcilik kitabından yer alan genel işletme yönetimi kavramlarından ziyade işletmenin kuruluş öncesi ve kuruluş aşamasında ihtiyaç duyacağı konular yoğunluktadır.

İçinde bulunduğumuz çağda iş dünyasında başarılı olmak çok zordur. Çevresinde olanları doğru anlayıp, doğru yorumlayabilenler başarıya ulaşacaktır. Bu sebeple iş dünyasına dönük stratejik farkındalık kavramı öne çıkmaktadır. Okuyucunun stratejik farkındalığını arttırmak için iş dünyası dinamiklerinin ve birçok büyük markanın kuruluş hikâyesinin anlatıldığı çoğu özgün 250'den fazla girişimcilik fikri, firma ve marka örneğine yer verilmiştir.

Girişimcilikle aktif olarak ilgilenmeseniz bile, iş dünyasının tarihi, bugünü ve geleceğine pencere aralayan bu kitap tüm KOBİ sahiplerinin, profesyonel yöneticilerin ve bölüm gözetmeksizin üniversite öğrencilerinin iş yaşantısı için ilham alıp, yararlanabileceği bir başucu kaynağı niteliği taşımaktadır.

Konu Başlıkları

Girişimcilik Çeşitleri
Girişimcilik Alanında Çok Karşılaşılan Kavramlar
KOSGEB Girişimcilik Destekleri
Mega Trendler
İş Fikri Geliştirme – Yaratıcı Düşünmeyi Geliştirme Yolları
İş Modeli Nedir?
Kanvas Metoduyla İş Modeli Analizi
İş Modeli Çeşitleri
Girişimcilikte İnovasyonun Yeri
İş Modelinde İnovasyon
Girişimcilikte Finansal Yönetim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.