Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Güncel Gelişmeler IşığındaBankacılık Ürün ve Hizmetleri Bireysel - Özel - Yatırım - KOBİ - Ticari - Kurumsal Bankacılık

Ürün Kodu : 9789750245497
Sayfa Sayısı : 336
Ebat : 16x24
66,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
Gördüğü yoğun ilgi sonucunda, kısa sürede güncellenmiş 2. Baskısını yapan eser; konularında 29 yıl gibi uzun bir tecrübeye sahip olan ve müfettişlik, banka müdürlüğü, bölge müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, uluslararası şirketlerde danışmanlık yapan ve üniversitelerimizde finans ve bankacılık ile ilgili dersler ve konferanslar veren yazarlarımızın birlikte oluşturdukları ikinci kitaptır.

Bu kitap, meslek yüksek okulları ve fakültelerimizin temel bankacılık hizmetleri ile ilgili tüm derslerinde öğrencilerin bilgi gereksinimini en güncel bilgilerle karşılayacaktır. Ayrıca, banka ve finans kurumu çalışanlarının da kullanabileceği güncel ve önemli bir başucu kaynağı olacaktır.

83 Tablo ve 221 bölüm sonu sorusu ile anlatılan konuların daha kolay anlaşılması amaçlanmış, kitap için çok sayıda yerli ve yabancı kaynak taraması yapılmış, en güncel ve gerekli olan bilgilerin yer alması sağlanmıştır. Kitapta, Dünya'da ve Türkiye'de bankacılığın tarihsel gelişimi, Bireysel ve Özel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri, Ticari ve Kurumsal Bankacılık Ürün ve Hizmetleri, Kredilerin Tanımı ve Sınıflandırılması, Dış Ticarette Ödeme ve Teslim Şekilleri, Yatırım Bankacılığı Ürün ve Hizmetleri, Yapılandırılmış Mevduat ve Yapılandırılmış Finansman Ürünleri, Tahvil, Bono ve Uluslararası Menkul Kıymet İhracı, Ulusal ve Uluslararası Transfer Sistemleri ve nihayet Alternatif Dağıtım Kanalları konuları ayrıntıları ile anlatılmıştır.

Konu Başlıkları

Dünyada ve Türkiye'de Bankacılığın Tarihsel Gelişimi
Bireysel ve Özel Bankacılık Ürün ve Hizmetleri
Ticari ve Kurumsal Bankacılık Ürün ve Hizmetleri
Kredilerin Tanımı ve Sınıflandırılması
Dış Ticarette Ödeme ve Teslim Şekilleri
Yatırım Bankacılığı Ürün ve Hizmetleri
Yapılandırılmış Mevduat ve Yapılandırılmış Finansman
Tahvil, Bono ve Uluslararası Menkul Kıymet İhracı
Ulusal ve Uluslararası Transfer Sistemleri
Alternatif Dağıtım Kanalları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.