WhatsApp Destek
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Güncel Gelişmeler IşığındaBankacılıkta Kredi Bilgisi Bireysel, Kobi, Ticari, Kurumsal, Yatırım Bankacılığı Katılım Bankacılığı, Leasing ve Faktoring

Ürün Kodu : 9789750241093
Sayfa Sayısı : 472
Ebat : 16x24
265,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
Güncel bir krediler kitabı ihtiyacından yola çıkarak oluşturulan bu eser, konularında 29 yıl gibi uzun bir tecrübeye sahip, müfettişlik, banka müdürlüğü, bölge müdürlüğü görevlerinde bulunmuş, uluslar arası şirketlerde danışmanlık yapan ve üniversitelerimizde finans ve bankacılık ile ilgili dersler ve konferanslar veren yazarlarımızın birlikte oluşturdukları üçüncü kitaptır.

Bu kitap, meslek yüksek okulları ve fakültelerimizin temel krediler dâhil olmak üzere ileri boyuttaki tüm krediler dersindeki ihtiyacını en güncel bilgilerle karşılayacaktır. Ayrıca, banka, leasing ve faktoring çalışanlarının da kullanabileceği bir başucu kaynağı olacaktır.

Tablolar ve bölüm sonu soruları ile zenginleştirilen kitap için çok sayıda yerli ve yabancı kaynak taraması yapılmış, en güncel ve gerekli olan bilgilerin yer alması sağlanmıştır. Kitapta, bankacılık, leasing ve faktoring, kısacası finans kurumlarında kullanılan tüm kredi ürünleri anlatılmıştır. Kredi Garanti Fonu, kredi sigortası ve kredi fiyatlaması hakkında da bilgiler verilmiştir. Kredi faiz hesabından detaylı olarak bahsedilmiştir.

Konu Başlıkları

Kredilerin Sınıflandırılması ve Yasal Çerçevesi
Bireysel Kredi Türleri
Kobi, Ticari ve Kurumsal Kredi Türleri
Faktoring ve Leasing Finansman Teknikleri
Katılım Bankacılığı Kredileri
Yatırım Bankacılığı Kredileri ve Yapılandırılmış Finansman
Kredi Garanti Fonu, Kredi Sigortası ve Türleri
Bankalarda Kredi Onay Süreçleri
Kredilerin sınıflandırılması, Yeniden Yapılandırma, Risk Yönetimi
Kredilerin Fiyatlandırılması ve Faiz Hesaplama Yöntemleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.