WhatsApp Destek
📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

📦

₺450 ve Üzeri Kargo Bizden

Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Modern Proje Yönetimi Çevik Proje Yönetimi ve Çevik Liderlik Yaklaşımına, ISO 21500 ve IPMA Standartlarına, AB Proje Yönetim Metodoloji PM2ne Uygun

Ürün Kodu : 9789750261114
Sayfa Sayısı : 256
Ebat : 16x24
200,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
Gözden geçirilmiş ve güncellenmiş 4. baskısını yapan kitabın, bu baskısında Avrupa Komisyonu tarafından kabul edilen, Proje Yönetim Metodolojisi (PM²) ve son zamanlarda giderek artan bir şekilde yaygınlaşmaya başlayan Scrum Çerçevesi ve Kanban Yöntemi gibi Çevik (Agile) Proje Yönetimi yaklaşımları ele alınarak Çevik Liderlik yeterlilikleri bölümleri de eklenmiştir.

Eser, Uluslararası proje yönetimi kuruluşlarında uzun yıllardır Türkiye'yi temsil eden, uluslararası etkinliklerde başkan ve yönetici olarak görev yapan, lisans ve lisansüstü düzeyde "Proje Yönetimi" dersleri ile yurtiçi ve yurtdışında kurslar veren yazarların ders notları ve deneyimlerinin sonucunda kaleme alınmıştır.

Yazarlar, kitapta ISO 21500 Proje Yönetimi standardına ve International Project Management Association (IPMA) Bireysel Yeterlilik Esasları (ICB4)'na göre proje yönetimi yöntem, araç ve teknikleri hakkında güncel bilgilere de yer vermiştir.

Kitap, basit ve sade anlatım dili ile IPMA Proje Yönetimi Sertifika Sınavı ve Pro-ject Management Institute (PMI)'ın PMP Sertifika Sınavına hazırlık gibi her türlü proje yönetimi kurslarında kullanılabilir. Ayrıca, Proje Yönetimi ile ilgilenen kişiler ve profesyoneller için yararlı bir başvuru kaynağı ve kılavuzu olarak da çok faydalı olacaktır.

Konu Başlıkları

Proje Yönetimi
Program Yönetimi
Portföy Yönetimi
Proje Döngü Yönetimi
Proje Yönetim Süreçleri
Proje Personel Yeterlilikleri
Çevik Proje Yönetimi
Çevik Yaklaşım
Scrum Çerçevesi
Kanban Yöntemi
Çevik Liderlik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.