Müşteri Destek Hattı : 0850 532 9653
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Seçkin Yayıncılık Temel Dijital Pazarlama Kavramları ve Remarketing Reklam Modeli Kavram - Teori - Uygulama

Ürün Kodu : 9789750257537
Sayfa Sayısı : 264
Ebat : 14x20
180,00 TL
Daha Fazla Ekonomi
15 yıl boyunca dijital pazarlama alanında yönetici olarak çalıştığı gerek ulusal gerekse uluslararası birçok firmanın dijital pazarlama, dijital reklam ve remarketing (yeniden pazarlama) kampanyalarını başarı ile yönetmiş olan yazar; bu çalışmalar esnasında edindiği bilgi ve tecrübeleri, konu üzerine aldığı eğitimleri bu kitaba aktarmıştır. Kitap, temel dijital pazarlama kavramları ve remarketing (yeniden pazarlama) konusunda bilgi sahibi olmak ya da mevcut bilgilerini gözden geçirmek isteyen fakat yabancı dil bilgisi yeterli olmayan dijital pazarlama uzmanlarına ve bu konuda uzmanlaşmak isteyenlere yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır.

Kitap aynı zamanda dijital pazarlamada sıklıkla tercih edilen remarketing hedeflemesi (yeniden pazarlama) ile yapılan reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmeyi içermektedir. Sürekli olarak daha önce inceledikleri ürünün reklamı¬na maruz kalan tüketicilerin marka ve ürün algılarında var olan değişimler ve buna bağlı olarak verimli bir remarketing kampanyası yapabilmek için dikkat edilmesi gereken hususlar ele alınmaktadır.

Kitap özellikle dijital pazarlama ve e-ticaret alanında uzmanlaşmak isteyen, dijital reklamcılığa yeni başlayan ve çeşitli hedefleme yöntemleri ile satış artırmak isteyen çalışanların verimli kampanya yapabilmek ve bunu ölçebilmek adına yol göstericisi olacaktır.

Kitap, birçok dijital pazarlama ve reklamcılık kitabından farklı olarak verimliliği ön plana çıkaran bir reklam modelini araştırmakta ve sektör profesyonellerine öneriler getirmektedir. Bu açıdan bakıldığında konusu ve kapsamı itibarı ile alanında ilk ve tek kitap olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konu Başlıkları

Dijital Reklamlar
Dijital Reklam Türleri
Google Ads (Adwords)
Google Ads Reklam Sistemi
Google Ads Kampanya Türleri
Google Ads Sistemindeki Ödeme Türleri
Google Ads Hedefleme Türleri
Remarketing (Yeniden Pazarlama)
Remarketing Hedefleme Yöntemi
Remarketing'in Amacı ve Çalışma Yöntemi
Remarketing Stratejileri
Remarketing Kampanyasının Aşamaları
Remarketing'in Avantaj ve Dezavantajları
Remarketing ve Normal Hedefleme Modellerinin Karşılaştırılması
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.